Spolo─Źnos┼ą Samsung s─żubuje mesa─Źn├ę aktualiz├ície Galaxy Zostava S10 pre ┼ítvr┼ąro─Źn├ę aktualiz├ície pos├║va nadol S7

V┼íetci chceme, aby spolo─Źnosti poskytovali mesa─Źn├ę aktualiz├ície zabezpe─Źenia pre na┼íe zariadenia, ale prich├ídza ─Źas, ke─Ć nov├ę telef├│ny maj├║ prednos┼ą pred star┼í├şmi modelmi. Dnes je jeden z ┼ąa┼żk├Żch ─Źasov. Spolo─Źnos┼ą Samsung aktualizovala svoju str├ínku s aktualiz├íciou zabezpe─Źenia nieko─żk├Żmi v├Żznamn├Żmi zmenami. Najv├Ą─Ź┼í├şmi porazen├Żmi s├║ S7, S7 Edge a Tab S3 9,7, zatia─ż ─Źo novo vydan├ę modely zaujali svoje spr├ívne miesto v tabu─żke.

Najprv, Galaxy S10, S10 + a S10e sa teraz pripojili k zariadeniam s─ż├║ben├Żm mesa─Źn├Żm aktualiz├íci├ím zabezpe─Źenia. Spolo─Źnos┼ą Samsung tvrd├ş, ┼że v┼íetky vlajkov├ę lode sa teraz vracaj├║ na str├ínky S7 Active a S8, ktor├ę s├║ star┼íie ako dva roky.

Dodatky v┼íak museli nie─Źo zasiahnu┼ą a pr├íve teraz sa zn├ş┼żili na ┼ítvr┼ąro─Źn├ę aktualiz├ície iba modely S7 a S7 Edge. Po troch rokoch sa to mus├ş sta┼ą. ─Äal┼í├şm demontovan├Żm zariaden├şm je Galaxy Karta S3 9,7, Majite─żom sa u┼ż predt├Żm s─żubovali ┼ítvr┼ąro─Źn├ę aktualiz├ície, ale teraz sa tablet nach├ídza v kateg├│rii ÔÇ×─Ćal┼íie be┼żn├ęÔÇť – nech to znamen├í ─Źoko─żvek.

A nakoniec, do ┼ítvr┼ąro─Źn├ęho aktualiza─Źn├ęho okna je ve─ża nov├Żch pr├şrastkov:

Galaxy A2 Core, Galaxy A20, Galaxy A40, Galaxy A70
Galaxy Karta A 10.1 (2019), Galaxy Karta A Plus 8 (2019)
Galaxy S5e 10.5
Galaxy vidie┼ą 2

Ka┼żd├Ż samozrejme z├íle┼ż├ş na va┼íom regi├│ne, dopravcovi, tak┼że v├ím ni─Ź nie je zaru─Źen├ę. Spolo─Źnos┼ą Samsung okrem toho tvrd├ş, ┼że aktualiz├ície firmv├ęru m├┤┼żu ma┼ą prednos┼ą pred aktualiz├íciami zabezpe─Źenia, tak┼że ak je va┼íe zariadenie sp├┤soben├ę v├Żznamnou aktualiz├íciou, m├┤┼że s n├şm poskytova┼ą opravy zabezpe─Źenia.

Sk├║ste postupova┼ą