Spolo─Źnos┼ą Samsung ru┼í├ş aktualiz├ície zabezpe─Źenia pre tri zariadenia, ostatn├ę zn├ş┼żi na ┼ítvr┼ąro─Źn├ę aktualiz├ície

Situ├ícia v s├║vislosti s aktualiz├íciou zabezpe─Źenia syst├ęmu Android je m├Ąt├║ca a chaotick├í napriek najlep┼íiemu ├║siliu spolo─Źnosti Google, ako je napr├şklad naliehanie na spolo─Źnosti, aby poskytli minim├ílne dva roky bezpe─Źnostn├Żch opr├ív. Spolo─Źnos┼ą Samsung, najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żrobca zariaden├ş s Androidom na svete, pr├íve zmenila zoznam zariaden├ş, ktor├ę podporuje pomocou aktualiz├íci├ş zabezpe─Źenia, a za─Źalo sa nieko─żko kombin├íci├ş s nieko─żk├Żmi telef├│nmi.

Upozor┼łujeme, ┼że do zoznamu zariaden├ş, ktor├ę sa s─żubuj├║ mesa─Źn├ę aktualiz├ície, sa pridaj├║ tri modely: Galaxy Fold, Galaxy A50 tie┼ż Galaxy Xcover 4s, posledn├í prekvapuj├║ca aktualiz├ícia zo ┼ítvr┼ąro─Źn├Żch aktualiz├íci├ş.

Tri jednotky – Galaxy A20s, Galaxy Karta A 8, tie┼ż Galaxy V priebehu roku 2017 bola do ┼ítvr┼ąro─Źn├ęho zoznamu pridan├í karta Active Pro Galaxy Karta A bola odstr├ínen├í z ┼ítvr┼ąro─Źn├Żch aktualiz├íci├ş pre neur─Źit├║ kateg├│riu ÔÇ×in├ęÔÇť. To znamen├í, ┼że bude dost├íva┼ą aktualiz├ície, ale nebude ma┼ą nastaven├Ż rozvrh.

Galaxy Xcover 4 bol tie┼ż pridan├Ż do sekcie ÔÇ×druh├íÔÇť a nakoniec boli zo zoznamu ├║plne odstr├ínen├ę nasleduj├║ce jednotky: Galaxy A5 (2016), Galaxy A3 (2016) Galaxy Karta S2 L / S Aktualiz├ícia.

Spolo─Źnos┼ą Samsung ru┼í├ş aktualiz├ície zabezpe─Źenia pre tri zariadenia, ostatn├ę zn├ş┼żi na ┼ítvr┼ąro─Źn├ę aktualiz├ície 1Zoznam zariaden├ş Samsung na aktualiz├íciu zabezpe─Źenia od okt├│bra 72019

V ide├ílnom svete v┼íetko Zariadenia Android, ktor├ę spolo─Źnos┼ą Samsung odoslala za posledn├ę dva roky, by mali by┼ą zaraden├ę do kateg├│rie Mesiac, a nielen najnov┼íie vlajkov├ę lode a zariadenia strednej triedy. Vzh─żadom na povahu syst├ęmu Android a nedostato─Źn├ęho presadzovania pr├íva zo strany spolo─Źnosti Google to v┼íak bude v doh─żadnej bud├║cnosti.

Sk├║ste postupova┼ą