Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spolo─Źnos┼ą Samsung roz┼í├şri svoju aplik├íciu Expert Raw na viac smartphones Galaxy


Origin├ílne ┼ívaj─Źiarske no┼że, smartphones inklinuj├║ ─Źoraz viac k ┼ípi─Źkov├Żm fotografick├Żm n├ístrojom. Prirodzene, nieko─żko telef├│nov v├ím teraz umo┼ż┼łuje uklada┼ą s├║bory vo form├íte RAW, ─Źo je form├ít, ktor├Ż uprednost┼łuj├║ odborn├şci na fotografovanie. Cie─żom je z├şska┼ą ─Źo najlep┼íiu kvalitu obrazu na ├║kor ve─żkosti s├║boru.

Bohu┼żia─ż, nat├şvne aplik├ície zariaden├ş neumo┼ż┼łuj├║ h─║bkov├║ spr├ívu tohto form├ítu. Vst├║pte do Samsungu a jeho ┼ípecializovanej aplik├ície Expert RAW, ktor├í doraz├ş na viac ako smartphones.

Aktualizácia z 21.02.2022:

Samsung predstavil zoznam smartphones Galaxy vhodn├ę pre aplik├íciu Samsung Expert RAW. Pri uveden├ş na trh 25. febru├íra iba Samsung Galaxy S22, S22 Ultra a S22+ si ho bud├║ m├┤c┼ą nain┼ítalova┼ą. Po nich bud├║ nasledova┼ą Galaxy S21 Ultra za─Źiatkom marca, od Galaxy Z Fold 3 v Apr├şli. The Galaxy S20 Ultra, Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra a Galaxy Z Fold 2 bud├║ opr├ívnen├ę v prvej polovici roku 2022.

Aplik├ícia Expert RAW sa bl├ş┼żi ku koncu smartphones

Expert RAW prich├ídza na viac smartphones Samsung. Aplik├ícia venovan├í spr├íve form├ítu fotografi├ş bola zatia─ż dostupn├í len na dvoch z nich vlajkov├ę lode svetlomety v├Żrobcu: Galaxy S21 Ultra a Galaxy S22 Ultra. Juhok├│rejsk├í spolo─Źnos┼ą v┼íak roz┼í├şri podporu pre Expert RAW na viac modelov bez toho, aby ┼ípecifikovala, ktor├ę.

Na svojom ofici├ílnom f├│re Samsung uv├ídza, ┼że novinka smartphones kto bude m├┤c┼ą hosti┼ą jej aplik├íciu ur─Źen├║ pre fotografick├Żch nad┼íencov, bude upresnen├ę kr├ítko pred jej spusten├şm 25. febru├íra. M├┤┼żeme v┼íak predpoklada┼ą, ┼że bude smartphones ┼ápi─Źkov├Ż rad s ve─żmi dobr├Żmi fotografick├Żmi sn├şma─Źmi, rovnako ako zvy┼íok radu Galaxy 22 alebo Galaxy S21 Plus. Aplik├ícia Expert RAW umo┼ż┼łuje okrem in├ęho h─║bkov├║ spr├ívu nastaven├ş ako vyv├í┼żenie bielej, r├Żchlos┼ą uz├ívierky, expoz├şcia a mo┼żnos┼ą ulo┼żenia ka┼żd├ęho z├íberu do form├ítu RAW aj JPEG.

Najlep┼íie fotografick├ę aplik├ície na zve─Źnenie va┼íich spomienok

Spolo─Źnos┼ą Samsung roz┼í├şri svoju aplik├íciu Expert Raw na viac smartphones Galaxy 1

To je v┼íetko, kr├ísne dni sa vracaj├║! S bl├ş┼żiacimi sa sviatkami chceme v┼íetci vytiahnu┼ą svoj notebook, aby sme nafotili kr├ísne fotky… Niekedy v┼íak predvolen├í aplik├ícia na va┼íom Android smartf├│ne alebo iPhone (iOS) nesta─Ź├ş.
─î├ştaj viac

zdroj: V├Żvoj├íri XDA