Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Samsung prináša čoskoro Galaxy Tab S6 Lite od: Stylus Pen, tiež v Holandsku a Belgicku

Samsung bude tento rok na jar Galaxy Spustite kartu S6 Lite. Tento tablet strednej triedy má stylus S Pen a bude dostupný aj v Holandsku a Belgicku v dvoch farbách. Pokiaľ ide o hardvér, tableta pripomína počítač Galaxy Telefón A51.

samsung galaxy tab s6 lite

Samsung pracuje Galaxy Karta S6 Lite

Samotná spoločnosť Samsung je nadšená vydaním „ľahkých variantov“ špičkových zariadení. Rovnako ako Galaxy Séria S10 bola nedávno rozšírená o Galaxy S10 Lite, na kartu S6 sa čoskoro pripojí jedna Galaxy Karta S6 Lite. To odhaľuje aspoň certifikáciu Bluetooth.

S Bluetooth SIG sa objaví tablet Samsung s číslom modelu SM-P615. Bolo to už na radare, keď sa špecifikácie objavili v skúšobnom teste Geekbench. Celkovo vzaté, jedná sa o tablet s procesorom Exynos 9611 a 4 GB pamäte RAM – porovnateľná s technológiou Galaxy A51, tak – a S Pen. Posledné uvedené možno odvodiť zo samotného čísla modelu: tablety SM-P strednej triedy sú varianty S Pen porovnateľných modelov SM-T.

Galaxy Tab S6 Lite Špecifikácie SM-P615

A v Bluetooth 5,0 certifikácia vidíme, že Samsung zariadenie zjavne používa Galaxy Tab by chcel spomenúť S6 Lite. Aj keď pomenovanie v databáze Bluetooth SIG nie je v poslednom čase vždy spoľahlivé, hodí sa dobre s vydaním telefónov, ako sú S10 Lite a Note 10 Lite.

Galaxy Tab S6 Lite Názov Bluetooth 5,0

Pri tom všetkom sú samozrejme aj podrobnosti, ktoré v tejto chvíli nevieme. Má karta Tab S6 Lite obrazovku AMOLED? A aké veľké to je vôbec? Tieto a ďalšie otázky budú pravdepodobne zodpovedané v nasledujúcich týždňoch, keď sa začnú objavovať ďalšie podrobnosti.

Tiež v Holandsku a Belgicku

Mimochodom, môžeme potvrdiť, že Samsung je Galaxy Tab S6 Lite bude uvedený na trh aj v Holandsku a Belgicku. Vyvíjajú sa miestne varianty bez (SM-P610) as pripojením 4G (SM-P615),. Navyše vieme, že čoskoro budete mať na výber šedú a modrú verziu. Ceny, bohužiaľ, zatiaľ nie sú známe.