Spolo─Źnos┼ą Samsung predstavuje Galaxy A72 a A52 smartphones s vlajkov├Żmi parametrami za n├şzke ceny na poslednej rozbalenej akcii

Spolo─Źnos┼ą Samsung predstavila najnov┼íie pr├şrastky do Galaxy S├ęria je jednoduch├í a lacn├í smartphones so ┼ípecifik├íciami vlajkov├Żch lod├ş.

Samsung Galaxy Ceny modelov A52 a A72 s├║ 399 GBP, respekt├şve 419 GBP a m├┤┼żu sa pochv├íli┼ą ┼ítyrmi kamerov├Żmi syst├ęmami a n├ídhern├Żmi displejmi.

Pod─ża spolo─Źnosti Samsung s├║ v nich ulo┼żen├ę bat├ęrie, ktor├ę v priemere vydr┼żia dva dni, a v pr├şpade modelu A52 s├║ kompatibiln├ę s 5G.

Mobiln├ę telef├│ny boli odhalen├ę po─Źas stredaj┼íej virtu├ílnej akcie Unpacked juhok├│rejsk├ęho technologick├ęho giganta.

Conor Pierce spolo─Źnosti Samsung uviedol, ┼że mobily pon├║kaj├║ ÔÇ×┼ípi─Źkov├ę funkcie … navrhnut├ę tak, aby dr┼żali krok s po┼żiadavkami tvorcov obsahuÔÇť.

Ide o najnov┼íie telef├│ny radu A k├│rejskej firmy, ktor├ę s├║ zameran├ę predov┼íetk├Żm na tis├şcro─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov smartf├│nov.

S├ęria A sa zameriava na ponuku lep┼í├şch fotoapar├ítov, vysokokvalitn├ęho displeja a v├Żdr┼że bat├ęrie, aby oslovila fan├║┼íikov soci├ílnych m├ędi├ş.

Stredn├Ż rozsah smartphones s├║ v posledn├Żch rokoch st├íle ob─ż├║benej┼íie, preto┼że technologick├Ż pokrok spr├şstupnil ┼ípi─Źkov├ę funkcie za viac ako ┬ú1, 000 vlajkov├Żch lod├ş.

V├Żsledkom je, ┼że mnoho ─żud├ş sa kv├┤li rast├║cim n├íkladom rozhodne dr┼ża┼ą telef├│n dlh┼íie.

Najnov┼íie pr├şrastky spolo─Źnosti Samsung maj├║ Full HD+ Super AMOLED Infinity-O displej, ┼ítvorit├Ż zadn├Ż kamerov├Ż syst├ęm a predn├Ż fotoapar├ít s rozl├ş┼íen├şm 32 megapixelov.

A52 5G m├í a 4, 500 mAh bat├ęria a A72 o nie─Źo v├Ą─Ź┼íia 5000 mAh bat├ęria, ale obe podporuj├║ superr├Żchle nab├şjanie.

Oba telef├│ny vych├ídzaj├║ 17. marca a dod├ívaj├║ sa v r├┤znych farb├ích, vr├ítane fialovej, modrej a ─Źiernej.

Analytik Ru Bhikha, odborn├şk na mobiln├ę telef├│ny na port├íli Uswitch.com, uviedol, ┼że nov├ę telef├│ny s├║ p├┤sobivou alternat├şvou k mnoh├Żm ─Ćal┼í├şm s├║─Źasn├Żm zariadeniam, vr├ítane t├Żch, ktor├ę s├║ drah┼íie ako s├ęria A.

Sú to takmer polovica ceny 770 libier Galaxy Samsung predstavil S21 v januári.

ÔÇ×Len dva mesiace po uveden├ş s├ęrie S21 na trh s pe┼ła┼żenkami uv├ídza Samsung na trh cenovo dostupnej┼íiu s├ęriu mobiln├Żch telef├│nov,ÔÇť povedal Bhikha.

ÔÇ×┼Żivotnos┼ą bat├ęrie a v├Żpo─Źtov├Ż v├Żkon v ┼ítandardnej aj 5G verzii A52 boli posilnen├ę a displej sa m├┤┼że pochv├íli┼ą obnovovacou frekvenciou 120 Hz, ktor├í je lep┼íia pre iPhone 12.ÔÇť

Dodal: ÔÇ×Vlo┼żen├şm medzi uvedenie Oppo a OnePlus na trh, pridanie t├Żchto dvoch zariaden├ş Samsung ukazuje s├║─Źasn├║ silu stredn├ęho trhu.

ÔÇ×Spotrebitelia m├┤┼żu teraz z├şska┼ą ┼ípi─Źkov├ę ┼ípecifik├ície za lacn├ę ceny a boj o stredn├║ ├║rove┼ł sa vyhrieva, preto┼że sa hromad├ş viac zariaden├ş a v├Żrobcov.

ÔÇ×Ot├ízkou je, ─Źi m├í Samsung dostato─Źne zabalen├Ż hardv├ęr na to, aby ovplyvnil n├íkupn├ę n├ívyky spotrebite─żov a u┼íetril peniaze.ÔÇť

├Üchvatn├ę inteligentn├ę okuliare Samsung v├ím umo┼żnia vidie┼ą V┼áETKO, ─Źo chcete-vr├ítane obrovskej virtu├ílnej telev├şzie

V ─Ćal┼í├şch spr├ívach si pozrite tento trik pre iPhone na skenovanie dokumentov v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd.

Apple m├┤┼że fungova┼ą na nov├Żch skladac├şch telef├│noch iPhone.

Pre─Ź├ştajte si n├í┼ího sprievodcu 5G tu.

Zistite, ─Źi je 5G vo va┼íej oblasti.

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu