Spolo─Źnos┼ą Samsung pracuje na aktualiz├ícii s cie─żom vylep┼íi┼ą fotoapar├íty na internete Galaxy S20

Vrcholom nov├ęho Samsungu Galaxy S20 je vo va┼íich fotoapar├ítoch. Jedn├í sa o to najlep┼íie, ─Źo dnes m├┤┼żeme n├íjs┼ą na trhu, ve─żk├║ konkurenciu por├í┼ża a d├íva pou┼ż├şvate─żovi jedine─Źn├║ kvalitu.

Prv├ę testy sa samozrejme pok├║sili podrobne odhali┼ą a odhali┼ą v┼íetko, ─Źo pon├║kaj├║, a objavili sa tam nejak├ę probl├ęmy. Zd├í sa, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung sa teraz venuje ich oprave a zlep┼íovaniu smartphones,

S20 Galaxy Aktualizácia fotoaparátov Samsung

Probl├ęmy zisten├ę v syst├ęme Galaxy S20

Zd├í sa, ┼że maxim├ílny exponent mobilnej fotografie je Galaxy Ultra S20 od spolo─Źnosti Samsung. s 4 fotoapar├ítov, vr├ítane kamery s rozl├ş┼íen├şm 108 MPx, tento smartphone dok├í┼że dosiahnu┼ą fotografick├║ kvalitu, ktor├í nie je dostupn├í pre v┼íetk├Żch. Zvy┼íok pom├íha a zvy┼íuje t├║to kvalitu e┼íte viac.

Vykonan├ę testy potvrdili t├║to vynikaj├║cu kvalitu, odhalili v┼íak aj niektor├ę probl├ęmy. Nezabra┼łuj├║ ich pou┼żitiu, ale odha─żuj├║ podrobnosti, ktor├ę jednozna─Źne m├┤┼żu a mali by sa vylep┼íi┼ą a opravi┼ą.

Tieto fotoapar├íty Samsung bud├║ opraven├ę

Spr├ívy poukazuj├║ na ur─Źit├ę ┼ąa┼żkosti pri automatickom zaostrovan├ş. Toto niekedy trv├í pr├şli┼í dlho alebo sa to jednoducho nestane. Existuj├║ tie┼ż n├íznaky nadmern├ęho spracovania v obrazoch a zbyto─Źnej aplik├ície kozmetick├Żch filtrov.

V reakcii na tieto situ├ície spolo─Źnos┼ą Samsung odhalila, ┼że u┼ż pracuje na rie┼íen├ş, ktor├ę sa m├í ─Źoskoro uplatni┼ą. Dostane sa to vo forme aktualiz├ície a opravia sa hl├ísen├ę situ├ície. Spolo─Źnos┼ą neodhalila, ak├ę konkr├ętne situ├ície vyrie┼íi.

S20 Galaxy Aktualizácia fotoaparátov Samsung

Probl├ęmy sa rie┼íia jednoduchou aktualiz├íciou

Aj ke─Ć to nie je ┼żiaduce, nejde o bezprecedentn├║ situ├íciu. Zna─Źky ─Źasto zav├ídzaj├║ opravy sk├┤r, ako sa ich v├Żrobky dostan├║ na trh, aby mohli vopred vyrie┼íi┼ą existuj├║ce probl├ęmy alebo situ├ície. S├║ tie┼ż schopn├ş napravi┼ą probl├ęmy s internetom sistema operativo,

To je d├┤vod, pre─Źo spolo─Źnos┼ą Samsung chce urobi┼ą z jedn├ęho z najmocnej┼í├şch smartphones v oblasti fotografie. T├íto aktualiz├ícia by mala pr├şs┼ą sk├┤r, ako sa S20 dostane na trh, a preto by ju mal ka┼żd├Ż uplatni┼ą hne─Ć po tom, ako ju prv├Żkr├ít uved├║.