Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Samsung oznamuje, že na nevybalenom telefóne budú vytočené telefóny S20 a Z

Spoločnosť Samsung oznamuje, že na nevybalenom telefóne budú vytočené telefóny S20 a Z 1

Už ste pravdepodobne počuli o oboch Samsungoch Galaxy Vydania telefónov S20 a Samsung Z Flip. Kórejský technický gigant včera večer oznámil obidva modely na svojej nebalenej udalosti.

Samsung Galaxy S20 príde v troch rôznych modeloch: štandardný S20, S20 +, ktorý bude mať väčšiu obrazovku, ale teraz predstavili tretí S20 Ultra, ktorý má neuveriteľnú cenu okolo $1, 600 dolárov. To je šialené, najmä keď je iPhone 11 Pro Max v súčasnosti výrazne lacnejší!

Ďalším telefónom, ktoré bolo oznámené, bolo Galaxy Z Flip, ktorý sme už videli veľa únikov online pred udalosťou. Má tvar tradičného flip telefónu a vertikálne záhyby, otca, ako knižný štýl Galaxy Fold, Vyzerá tiež celkom pekne a stále si zachováva väčšiu obrazovku na vnútornej strane škrupiny.

Predstavujeme nový Samsung Galaxy Z Flip

Poďme teda hovoriť o prehliadke. Prvé hore bolo Z Flip, ktorý vyzeral úplne slávne. Telefón, ako som povedal, sa vyklopí, rovnako ako starý dizajn škatuľky škúl, a dáva používateľom možnosť používať telefón ako jednu obrazovku po zložení alebo ako mobil s dvoma obrazovkami. Príklad, ktorý uviedli, bolo pozeranie YouTube videá v hornej polovici a komentáre v dolnej polovici, alebo ak sa pohybujete po fotografiách, môžete cyklizovať na spodnej obrazovke a na hornej obrazovke vidieť väčší obrázok.

Pánt je tiež úplne skrytý, čo je príjemné pre tých, ktorí sa obávajú prachu. Vo vnútri nájdete tiež 2636 x 1080, super AMOLED, 6,7-palcový displej s 303ppi, ktorý vyzerá dosť veľký, ale to môže byť spôsobené tým, že sa vyklopí z polovice veľkosti. Pomer strán je 21:9, K dispozícii je tiež krycia obrazovka, na ktorej môžete predviesť svoje hodiny, upozornenia a ďalšie informácie.

Spoločnosť Samsung oznamuje, že na nevybalenom telefóne budú vytočené telefóny S20 a Z 2

Fotoaparát, 12-megapixlový snímač, ktorý je, samozrejme, dôležitý, sa teraz vďaka zloženiu dá používať aj bez toho, aby bol telefón skutočne držaný. Je dosť tuhý na to, aby fungoval ako statív rôznych druhov, čo používateľom umožňuje zachytiť niektoré zaujímavé selfies a tiež nejaké pekné hyperlapse nočné zábery. Má clonu f /1,8, Má 8x digitálny zoom, ktorý je trochu sklamaním, ale môže snímať pri nahrávaní HDR10 +.

Špecifikácie zahŕňajú aj procesor Qualcomm Snapdragon 855+, hoci som to získal od GSMArena. Oficiálna tlačová správa spoločnosti Samsung neuviedla, ktorý procesor bol vo vnútri, pravdepodobne z regionálnych dôvodov, ako sme to videli v minulosti. Má tiež 8 GB RAM a 256 GB úložného priestoru. Žiadna zmienka o ďalšom úložisku microSD.

To všetko za super $1, 380. Čo je v poriadku, je veľa. Ale v spätnom pohľade to nie je toľko ako Galaxy Fold kedy to bolo prvýkrát oznámené.

Samsung vydáva dva Galaxy Telefóny S20

Jedna vec, ako som sa zmienil o novom Galaxy Cena telefónov S20. $1, 600 pre model Ultra!

Medzi vynikajúce funkcie patrí 5G, niektoré nové farby a nové veci AI, ktoré boli navrhnuté na zvýšenie rýchlosti.

Na obrazovke sa opäť používa technológia AMOLED a jej veľkosť je 6,7-inches s podporou 120 Hz, čo vyžaduje aktiváciu v nastaveniach a je certifikovaný HDR10 +. Ultra má veľkosť 6.9Hz.

Spoločnosť Samsung oznamuje, že na nevybalenom telefóne budú vytočené telefóny S20 a Z 3

Podobne ako pri Z Flip, aj tu máme odlišných procesorov v závislosti od vašej geografickej polohy. Jedná sa o Exynos 990 pre globálne publikum alebo Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 pre USA a 8 GB RAM. K dispozícii je tiež úložisko 128 GB. S20 + a Ultra majú 12 GB RAM. Existuje možnosť rozšíriteľného úložiska pomocou slotu microSDXC, ktorý je zdieľaný so SIM kartou.

Obidva modely S20 a S20 + majú 64 MP fotoaparáty, zatiaľ čo model S20 Ultra má šikovný 108-megapixlový fotoaparát. Všetky telefóny majú väčšie senzory pre lepší výkon pri slabom osvetlení.

Navyše, S20 Ultra má 100x transfokáciu, vďaka zapojeniu AI vytvára ostrejšie a podrobnejšie obrázky pri vyšších transfokáciách. Menšie telefóny sú prilepené s 30x digitálnym zoomom. Rad S20 tiež ponúka natáčanie 8 K, čo je úplne šialené, ale myslím si, že cool. Iba to znamená, že tieto veľkosti súborov budú omnoho väčšie, než na aké sme zvyknutí.