Spoločnosť Samsung oznamuje prvý punčový telefón, Galaxy A8s

Predstavením View 20 značky Honor značky Huawei sa spoločnosť Samsung nenechala prekonať. Spoločnosť Samsung vzala aj kryty zo svojho prvého telefónu s vystrihnutím fotoaparátu, Galaxy A8s. Prostredníctvom dizajnu obrazovky Infinity-O, ktorý spoločnosť predstavila minulý mesiac, má stredná jednotka tiež Qualcomm Snapdragon 710 SoC a trojitú zadnú kameru.

Vieme, že výrez na Honor View 10 je 4Šírka 0,5 mm a spoločnosť Samsung sa, žiaľ, k tomu nepribližuje 60,7 mm otvor na A8s. Obrazovka sa meria 6,4 uhlopriečka a má rozlíšenie FHD (2340 x 1080). Ak sa chcete pripojiť k zariadeniu Snapdragon 710, môžete si vybrať jeden z nich 6 alebo 8 GB RAM so 128 GB úložný priestor (rozšíriteľný).

Spoločnosť Samsung oznamuje prvý punčový telefón, Galaxy A8s 1

Na zadnej strane je jeden 3modul kamery vedľa skenera odtlačkov prstov v tvare štadióna. Samsung z nejakého dôvodu kruhy skutočne nenávidí. Kamery pozostávajú z 24MP (f /1,7) hlavný senzor, 10MP teleobjektív a 5MP hĺbkový senzor, s prednou kamerou aj pri 24MP (f /2,0). ONE 3, 400 mAh batéria s napájaním z batérie, na palube je rýchle nabíjanie USB-C.

Potom Samsung One UI s Androidom 9 Pie sa stále testuje na svojich vlajkových zariadeniach, nie je divu, že sa toto spustenie uskutoční 8,1 Oreo. Predobjednávky v Číne sa začali pred vydaním tesne pred Vianocami, ale v USA alebo Európe nie je v súčasnosti žiadne slovo o cenách a dostupnosti – o tom vám poskytneme viac, keď to zistíme. Očakávame to Galaxy S10 bude mať vylepšenú verziu tohto dizajnu obrazovky, takže bude zaujímavé vidieť, ako softvér funguje okolo otvoru na obrazovke.

Skúste postupovať