Spoločnosť Samsung otvára novú súťaž: ide o výlet do San Francisca a nový je v hre Galaxy S20!

Spoločnosť Samsung vyhlásila určitú a nepublikovanú súťaž: „S firmou SAMSUNG MÔŽETE LETIŤ DO SAN FRANCISCO 2020“, Príležitosť, ktorú spoločnosť ponúka, poskytuje niektorým šťastlivým používateľom príležitosť tak urobiť voľne lietať do San Francisca a možnosť zúčastniť sa udalosti Galaxy zhutnený kde je predstavený nový vrchol ponuky.

Spoločnosť Samsung venuje pozornosť potrebám všetkých používateľov a nie je o nič menej v oblasti kampaní a súťaží, ktoré svojim milovníkom venujú smartphones, Heslo pre účasť bude “Kreativita”: spoločnosť žiada svojich používateľov vytvárať špeciálny multimediálny obsah, vybrať si medzi obrázkom alebo krátkym videom, ktoré ukazuje vášeň pre i Galaxy,

Spoločnosť Samsung otvára novú súťaž: ide o výlet do San Francisca a nový je v hre Galaxy S20! 1

“Ak naozaj milujete.” Galaxy, preukážte to: vstúpte do súťaže od 17. do 23. januára 2020 a vy môžete odletieť do San Francisca od 10. do 13. februára 2020, aby ste sa zúčastnili na rozbalenej udalosti “,

Účasť je dôležitá okrem toho, že máte smartphone Galaxy, byť narodený v rokoch 1970 až 2000, Vzhľadom na to môže byť účastníkom skutočne veľa a nevyhnutne spoločnosť Samsung iba dá balík troch šťastných výhercov, Traja vybraní, ktorí budú vymenovaní 24. januára, vyhrajú výlet do San Francisca (odlet z Milána) 10. februára a pobyt v hoteli v 4 hviezdy. Samozrejme nekončilo to tu: okrem účasti na podujatí Galaxy Rozbalený 2020 dostane troch víťazov jeden z smartphones prezentované ako darček.

Pre všetkých majiteľov jedného Galaxy, stačí sa jednoducho zúčastniť súťaže vyplnením registračného formulára k dispozícii prostredníctvom aplikácie.