Spoločnosť Samsung omylom predstavila nový produkt Galaxy Poznámka 20 na vašej webovej stránke

Sme len pár mesiacov od ďalšej novej funkcie spoločnosti Samsung. Značka si vždy vyhradzuje príchod začiatkom leta Galaxy Poznámka pochádza z iných správ.

Tento rok by sa nemal líšiť, a to ani za prítomnosti COVID-19, ktorý sa objaví vo virtuálnej udalosti. Neočakávalo sa, že sa objavia obrázky tohto nového modelu, najmä od samotného Samsungu.

Samsung Galaxy Poznámka 20 obsahuje fotografie

Spoločnosť Samsung náhodou odhalila príliš veľa

Povesti a dokonca aj dôverné informácie o nových modeloch spoločnosti Samsung sú normálne. Aj keď značka nechce, úniky sa vyskytujú veľmi často.

To, čo nie je také bežné a určite sa neočakáva, je, že samotná značka toto odhalenie urobila. Stalo sa to a odhalí nové Galaxy Poznámka 20. Hoci nie sú oficiálne, odhaľujú veľa o tomto modeli.

Samsung Galaxy Poznámka 20 obsahuje fotografie

Obrázky Galaxy Poznámka 20 bola viditeľná

Zobrazené obrázky sa objavili na webovej stránke ruskej značky a odhaľujú všetko, čo značka čoskoro pripraví na prezentáciu. Je zrejmé, že stránka bola odstránená a obrázky zmizli. Boli na stránke súvisiacej s poznámkou 8 a vedľa textu poznámky 10

Z toho, čo vidíte, tento model prinesie 3 zadné kamery, čo odmieta myšlienku, že by to mohol byť model Ultra. Vďaka svojmu dizajnu sa však môžete odvolávať na podobné fotoaparáty.

Meď môže byť novou farbou tohto smartfónu

Existuje tiež problém, ktorý okamžite upúta pozornosť. Hovoríme o novej farbe, ktorá vyzerá ako meď, novej pre Samsung, ktorá má vždy viac alternatívnych farieb. Rovnaká farba tiež ovplyvňuje S Pen, ktorý hlavne nemení dizajn.

Je zrejmé, že stále existuje mnoho pochybností o pravdivosti týchto obrázkov a o tom, čo predstavujú pre značku. Objavili sa na webovej stránke Samsung, čo im dáva veľký význam a takmer zaručuje, že čelíme novému Galaxy Poznámka 20