Spolo─Źnos┼ą Samsung odoslala zvl├í┼ítne ozn├ímenia ÔÇśN├íjdite m├┤j telef├│n 1 na Galaxy pou┼ż├şvatelia okolo …

Minul├║ noc videli pou┼ż├şvatelia spolo─Źnosti Samsung z cel├ęho sveta upozornenie. ÔÇťÔÇť1ÔÇ×Je to ─Źudn├ę na va┼íom zariaden├ş, ktor├ę, zd├í sa, nem├í ┼żiadny d├┤vod. Nem├í sa v┼íak ─Źoho b├í┼ą, bola to iba chyba spolo─Źnosti Samsung.

Pou┼ż├şvate─żsk├ę preh─żady za posledn├║ hodinu 12 uk├ízali, ┼że mnoho ─żud├ş dostalo toto podivn├ę upozornenie cez noc, ktor├ę poch├ídza z aplik├ície ÔÇ×N├íjs┼ą mobilÔÇť. Toto ozn├ímenie obsahuje iba ─Ź├şsla 1 a ke─Ć to zasiahnu, ni─Ź neurob├ş a zmizne.

Ozn├ímenie ÔÇť1ÔÇ×Zd├í sa, ┼że t├íto divn├í vec ovplyvnila takmer v┼íetky zariadenia Samsung, nielen najnov┼íie modely. Existuj├║ spr├ívy o ┼ípi─Źkov├Żch vlajkov├Żch lodiach, ako s├║ Galaxy S10. Note 10a Galaxy Z Flip, ako aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti strednej triedy Galaxy Zariadenia s├ęrie A a J. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia dokonca tvrdia, ┼że aplik├ícia ÔÇ×N├íjs┼ą mobilÔÇť nie je na ich zariaden├ş nain┼ítalovan├í a s├║ st├íle upozornen├ş.

Spolo─Źnos┼ą Samsung t├║to situ├íciu ofici├ílne uzn├íva. V a kr├ítke vyhl├ísenie o Twitter, Spolo─Źnos┼ą Samsung potvrdila, ┼że toto ozn├ímenie nebolo ni─Ź├şm in├Żm ako chybou vypl├Żvaj├║cou z intern├ęho testu. Spolo─Źnos┼ą vysvet─żuje:

Ned├ívno sa zobraz├ş upozornenie ÔÇ×N├íjs┼ą m├┤j telef├│n 1"vyskytuje sa v obmedzenom po─Źte Galaxy Zariadenie. Toto bolo omylom odoslan├ę po─Źas intern├ęho testu a na va┼íe zariadenie to nem├í ┼żiadny vplyv. Ospravedl┼łujeme sa za nepr├şjemnosti sp├┤soben├ę na┼íimi klientmi.

Viac o spolo─Źnosti Samsung:

FTC: Pou┼ż├şvame automatick├Ż ─Źlensk├Ż odkaz na pr├şjem. Viac.


Pozrite si Google 9to5 in YouTube pre viac noviniek:

[vlo┼żi┼ą] https://www.youtube.com/watch?v=MhBa8ISej_Y [/ embed]