Spoločnosť Samsung odoslala zvláštne oznámenia ‘Nájdite môj telefón 1 na Galaxy používatelia okolo …

Minulú noc videli používatelia spoločnosti Samsung z celého sveta upozornenie. ““1„Je to čudné na vašom zariadení, ktoré, zdá sa, nemá žiadny dôvod. Nemá sa však čoho báť, bola to iba chyba spoločnosti Samsung.

Používateľské prehľady za poslednú hodinu 12 ukázali, že mnoho ľudí dostalo toto podivné upozornenie cez noc, ktoré pochádza z aplikácie „Nájsť mobil“. Toto oznámenie obsahuje iba čísla 1 a keď to zasiahnu, nič neurobí a zmizne.

Oznámenie “1„Zdá sa, že táto divná vec ovplyvnila takmer všetky zariadenia Samsung, nielen najnovšie modely. Existujú správy o špičkových vlajkových lodiach, ako sú Galaxy S10. Note 10a Galaxy Z Flip, ako aj ďalšie možnosti strednej triedy Galaxy Zariadenia série A a J. Niektorí používatelia dokonca tvrdia, že aplikácia „Nájsť mobil“ nie je na ich zariadení nainštalovaná a sú stále upozornení.

Spoločnosť Samsung túto situáciu oficiálne uznáva. V a krátke vyhlásenie o Twitter, Spoločnosť Samsung potvrdila, že toto oznámenie nebolo ničím iným ako chybou vyplývajúcou z interného testu. Spoločnosť vysvetľuje:

Nedávno sa zobrazí upozornenie „Nájsť môj telefón 1"vyskytuje sa v obmedzenom počte Galaxy Zariadenie. Toto bolo omylom odoslané počas interného testu a na vaše zariadenie to nemá žiadny vplyv. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spôsobené našimi klientmi.

Viac o spoločnosti Samsung:

FTC: Používame automatický členský odkaz na príjem. Viac.


Pozrite si Google 9to5 in YouTube pre viac noviniek:

[vložiť] https://www.youtube.com/watch?v=MhBa8ISej_Y [/ embed]