Spoločnosť Samsung nemá v pláne predať Galaxy Home Mini zvlášť teraz

Spoločnosť Samsung nemá v pláne predať Galaxy Home Mini zvlášť teraz 1Minulý rok spoločnosť Samsung uviedla na trh Galaxy Domáce Mini. Jeho spustenie však bolo klasifikované ako beta a bolo dostupné iba v Južnej Kórei. Očakávalo sa, že spoločnosť uvedie zariadenie do prevádzky Galaxy Rozbalená udalosť minulý týždeň, ale to sa nestalo. Namiesto toho spoločnosť Samsung opäť uviedla zariadenie ako zväzok Galaxy S20 objednávky.

Existujú plány na jeho prípadné predanie? Zjavne nie. Podľa správy spoločnosti TizenHelp sa zdá, že keď sa zákazník obrátil na spoločnosť Samsung so žiadosťou o samostatnú dostupnosť Galaxy Home Mini, zákazník odpovedal tým, že spoločnosť v súčasnej dobe nemá v pláne predať samostatne, aspoň pre túto chvíľu.

Podľa prekladu „Dobrý deň, mám na starosti váš mobilný telefón Samsung. Je mi ľúto neskorej odpovede. Ďakujeme, že ste kontaktovali spoločnosť Homi Mini. Prevedieme vás dopytom. V súčasnosti je Galaxy home Mini sa nebude predávať samostatne, keď sa potvrdí príslušné oddelenie, a momentálne je k dispozícii iba ako darček zdarma pre výhody predobjednávky S20. “

Nie je jasné, prečo Galaxy Home Mini je stále trochu obmedzený, pokiaľ ide o jeho dostupnosť, a prečo spoločnosť neplánuje uskutočniť samostatný nákup. Možno sa snažia odhadnúť trh a zistiť, či by jeho zavedenie mohlo byť dobrým nápadom.

Trh s inteligentnými reproduktormi je koniec koncov vysoko konkurenčným trhom, v ktorom sa spoločnosti páčia Amazon a spoločnosť Google má na trhu viac či menej duopol.

Vyplnené. Prečítajte si viac informácií o značkách,,, a. zdroj: tizenhelp