Spoločnosť Samsung môže spustiť aj gamepad smartphones: tu je patent

Internet sa začal ďalej rozširovať patent jedného gamepad zvlášť navrhnuté pre smartphone, Mobilný trh je plný zariadení s veľmi zaujímavými technickými špecifikáciami, len o tom premýšľajte Galaxy S20 (k dispozícii na adrese Amazon). V dôsledku toho vývojári pokračujú v zavádzaní stále zložitejších videohier pre Android a iOS z technického hľadiska.

Spoločnosť Samsung práve vydala pred pár dňami pošta kde to bolo hlásené: “PS5 alebo Xbox X? Nie, vaša obrazovka bude v roku 2020 rozhodujúca“. Spoločnosť si možno myslí, že budúcnosť videohier už nie je konzola smartphones, Je zrejmé, že je to stále neistá perspektíva. Správa jasne ukázala, že značka sa chce priblížiť tomuto svetu.

Spoločnosť Samsung môže spustiť aj gamepad smartphones: tu je patent 1Spoločnosť Samsung môže spustiť aj gamepad smartphones: tu je patent 2

Od minulého leta spoločnosť Samsung zrejme pracovala s jedným gamepad kompatibilný s smartphones, V súčasnosti treba poznamenať, že spoločnosť nič neoznámila. Z obrázkov sa zdá, že existuje ovládač, ku ktorému sa vaše zariadenie môže pripojiť.

Spoločnosť Samsung môže spustiť aj gamepad smartphones: tu je patent 3Spoločnosť Samsung môže spustiť aj gamepad smartphones: tu je patent 4

Niektoré tiež prezentujte ventilátor, čo by používateľom umožnilo zabrániť prehriatiu smartfónu. Existuje niekoľko v tele klávesy musíte mať skvelé skúsenosti s vašimi obľúbenými videohrami.