Spolo─Źnos┼ą Samsung Health m├í teraz sledovanie men┼ítrua─Źn├ęho cyklu a kalend├ír

Spolo─Źnos┼ą Samsung Health m├í teraz sledovanie men┼ítrua─Źn├ęho cyklu a kalend├ír 1

Spolo─Źnos┼ą Samsung Health za posledn├Żch nieko─żko mesiacov prid├íva nov├ę funkcie a aktualizuje svoju aplik├íciu tak, aby sa sna┼żila konkurova┼ą in├Żm aplik├íci├ím na sledovanie zdravia a kond├şcie, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii. Najnov┼íia aktualiz├ícia aplik├ície prin├í┼ía nov├║ kateg├│riu, ktor├í bude obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├í pre osoby presved─Źuj├║ce xx-chromoz├│my. Aplik├ícia m├í teraz kateg├│riu Zdravie ┼żien a jej s├║─Źas┼ąou je funkcia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą men┼ítrua─Źn├Ż cyklus a na rozdiel od in├Żch podobn├Żch aplik├íci├ş je t├íto bezplatn├í.

SAM Mobile poznamen├íva, ┼że aj ke─Ć existuj├║ aplik├ície tret├şch str├ín, ktor├ę v├ím prin├í┼íaj├║ funkciu sledovania men┼ítrua─Źn├ęho cyklu, v├Ą─Ź┼íina z nich je platen├í alebo v paywalle za freemiov├Żm modelom, zatia─ż ─Źo niektor├ę s├║ navrhnut├ę iba zle. Spolo─Źnos┼ą Samsung Health je, samozrejme, bezplatn├í a (v├Ą─Ź┼íinou) spo─żahliv├í zna─Źka, tak┼że ma┼ą t├║to nov├║ funkciu ┼ípeci├ílne pre ┼żeny je ve─żmi v├ştan├Żm doplnkom aplik├ície. Je to celkom jednoduch├ę a umo┼ż┼łuje v├ím sledova┼ą men┼ítrua─Źn├Ż cyklus pomocou funkcie kalend├íra.

V zozname zmien sa uv├ídza, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung Health m├í teraz aj re┼żim tmavej farby, ktor├Ż v┼íak bol uveden├Ż u┼ż pred t├Ż┼żd┼łom. Je to ve─żmi priama vo─żba, ktor├í sa od pou┼ż├şvate─żov vy┼żaduje, aby zn├ş┼żila nam├íhanie o─Ź├ş, ┼íetrila v├Żdr┼ż bat├ęrie a zn├ş┼żila jas, ktor├Ż m├┤┼żu ─żudia v tmavom prostred├ş vidie┼ą z v├í┼ího telef├│nu. Samozrejme je tu zmienka o oprav├ích a vylep┼íeniach ch├Żb.

Spolo─Źnos┼ą Samsung Health u┼ż nieko─żko mesiacov vylep┼íuje svoju zdravotn├║ platformu. Na ve─żtrhu spotrebnej elektroniky minul├Ż rok v janu├íri priniesli Samsung Smart pre inteligentn├ę telev├şzory, tak┼że m├┤┼żete sledova┼ą tr├ęningov├ę postupy na v├Ą─Ź┼íej obrazovke vo va┼íom dome. Taktie┼ż sa spojili so zna─Źkami fitness, aby priniesli tieto ┼íkolenia do va┼íej ob├Żva─Źky alebo cvi─Źebne prostredn├şctvom samotnej aplik├ície. O─Źak├ívajte nieko─żko ─Ćal┼í├şch aktualiz├íci├ş, aby bola konkurencieschopnej┼íia s in├Żmi aplik├íciami pre fitnes.

Aplik├íciu Samsung Health m├┤┼żete aktualizova┼ą na verziu 6,9.055 aby ste mohli pou┼ż├şva┼ą ─Źas┼ą Zdravie ┼żien a sledova┼ą men┼ítrua─Źn├Ż cyklus. M├┤┼żete tie┼ż sk├║si┼ą stiahnu┼ą najnov┼íiu verziu prostredn├şctvom odkazu APK Link.