Spoločnosť Samsung bude mať skladací smartphone 512 GB Pamäť?

Dnes sú dôležité potvrdenia toho, čo budú v roku 2019 hlavnými smartfónmi v sérii Samsung. Prvé dve zvesti sa týkajú Galaxy S10, ktoré môžu počítať so štyrmi farebnými variáciami a prítomnosť snímača odtlačkov prstov na obrazovke. Namiesto toho sú tu ďalšie zvesti Galaxy F, skladací smartfón juhokórejskej spoločnosti, ktorý sa pravdepodobne bude predávať vo variante s internou pamäťou 512 Gigabajtov.

Na odhalenie týchto dôležitých detailov je Sammobile, známy portál, ktorý bol vždy blízko k udalostiam domova Samsung. Podľa najnovšej správy Samsung Galaxy S10 bude uvedený na trh v štyroch farebných riešeniach: biela, čierna, žltá a zelená, Je dôležité spresniť, ako budú tieto štyri farby s najväčšou pravdepodobnosťou k dispozícii vo všetkých krajinách alebo sa nemôžu predávať na rôzne obdobia.

Viac informácií o spoločnosti Samsung Galaxy F (bude sa to nazývať), prvý skladací smartphone pre kórejský gigant. Pred niekoľkými dňami Sammobile oznámil identifikačné kódy pre dva modely, ktoré sa budú predávať v Európe (SM-F900F a SM-F900N), ktoré sú k dispozícii v dvoch farbách, striebornej a čiernej. Na druhej strane, tretí model (SM-F900U) malo by to byť s 512 GB Pamäť.

Spoločnosť Samsung bude mať skladací smartphone 512 GB Pamäť? 1Spoločnosť Samsung bude mať skladací smartphone 512 GB Pamäť? 2Spoločnosť Samsung bude mať skladací smartphone 512 GB Pamäť? 3

Každopádne spoločnosť Samsung Galaxy S10 by sa mal predávať v troch variantoch: dva prémiové modely (SM-G973x a SM-G975x) a spúšťacia úroveň (SM-G970x). Prvé dve sa môžu spoľahnúť na dlho očakávané snímač odtlačkov prstov na displeji, funkcia, ktorá nebude k dispozícii na SM-G970x, ktorá bude mať zrejme istú konkurenčnú cenu. Dôležité zadať ako vstupnú úroveň pre Galaxy S10 by mal byť k dispozícii iba so 64 GB skladovanie.