Spoločnosť Realme uvádza, že v roku 2020 uvedie na trh päť päť smartfónov 5G, 20 zariadení AIoT

Realme uviedla na trh iba dve 5G smartphones zatiaľ – Realme X50 a Realme X50 Pro. Spoločnosť však dala jasne najavo, že sa pripravuje viac 5G telefónov. Realme oznámila, že uvedie na trh viac ako päť 5G smartphones v roku 2020, ktoré sa rozdelia do rôznych cenových skupín. Značka „Oppo spin-off“ tiež odhalila, že v Číne sa v Číne neuvádza žiadny 4G telefón a pre svoju činnosť v oblasti smartfónov v krajine prijme iba politiku 5G. Spoločnosť Realme okrem toho načrtla svoje plány týkajúce sa uvedenia 5G telefónov na trh koncom tohto roka.

Počas globálneho spustenia podujatia Realme X50 Pro odhalil Countryme Realme Spain Emilio Alvarez, že spoločnosť tento rok predstaví viac ako 5 telefónov 5G. Od roku 2008 okrem Nemecka uvedie spoločnosť Realme na trh aj 5G telefóny v Nemecku, Taliansku, Malajzii, Poľsku, Saudskej Arábii, Singapure a Španielsku. Pokiaľ ide o domáci trh v Číne, spoločnosť Realme teraz uvedie na trh iba 5G telefóny a úplne odkryje portfólio 4G naprieč všetkými cenovými segmentmi.

Výkonná agentúra Realme tiež uviedla, že okrem zvýšeného zamerania na 5G spoločnosť uvedie v roku 2020 aj viac ako 20 produktov AIoT. Tieto produkty budú uvedené na trh v rôznych kategóriách, medzi ktoré budú patriť inteligentné reproduktory, inteligentné obrazovky, inteligentné hodinky a nositeľné zvukové zariadenia. Tieto budú zahŕňať dostupné káblové slúchadlá, skutočné bezdrôtové slúchadlá a špičkové Bluetooth slúchadlá s technológiou aktívneho potlačenia šumu (ANC).

Pokiaľ ide o nositeľné odevy, spoločnosť Realme začiatkom budúceho mesiaca uvedie fitnes skupinu a smartwatch koncom tohto roka. V kategórii inteligentných domov prinesie Realme inteligentné televízory, zvukové panely, reproduktory a ďalšie. Všetky vyššie uvedené produkty nájdu centralizované centrum v nedávno spustenej aplikácii Realme Link. Očakávame, že spoločnosť Realme odhalí viac o svojich ambíciách AIoT v spoločnosti Realme 6 začatie akcie v marci 5,


Je pravdepodobné, že cena Realme C3 bude znamenať revolúciu v oblasti smartfónov s rozpočtom? Diskutovali sme o tom na našom týždennom technologickom podcaste Orbital, ktorý si môžete predplatiť Apple Podcasty alebo RSS, stiahnite epizódu alebo stačí kliknúť na tlačidlo prehrávania nižšie.