Spolo─Źnos┼ą Plex uv├ídza na trh svoje samostatn├ę hudobn├ę prehr├íva─Źe a aplik├ície na spr├ívu serverov

Spolo─Źnos┼ą Plex spustila svoju vlastn├║ slu┼żbu streamovania videa e┼íte ned├ívno, ale platforma zost├íva venovan├í fan├║┼íikom, ktor├ş si ju cenia za jej z├íkladn├ę vlastnosti – spr├ívu a pr├şstup k vlastn├Żm m├ędi├ím. S cie─żom u─żah─Źi┼ą ┼żivot t├Żmto ─żu─Ćom spolo─Źnos┼ą zaviedla dve nov├ę aplik├ície ako s├║─Źas┼ą svojho programu Labs: Plexamp, ktor├Ż m├í by┼ą cie─żom pre po─Ź├║vanie hudby, a Plex Dash, n├ístroj na spr├ívu mobiln├Żch serverov. Najv├Ą─Ź┼íie varovanie: Aby ste mohli pou┼ż├şva┼ą, potrebujete Plex Pass.

Plexamp

─Żudia, ktor├ş s├║ obozn├ímen├ş s Plexom, pravdepodobne u┼ż o Plexampu po─Źuli, preto┼że to bola desktopov├í aplik├ícia spolo─Źnosti Plex Labs, ktor├í sa, ┼żia─ż, stretla s nieko─żk├Żmi slep├Żmi uli─Źkami. Preto Plexamp 3,0,0 je kompletn├ę prepisovanie zalo┼żen├ę na React Native, optimalizovan├ę pre beh na v┼íetk├Żch platform├ích.

Ako zvukov├í aplik├ícia prich├ídza Plexamp s kodekom OPUS, ktor├Ż zais┼ąuje vysok├║ kvalitu pri n├şzkych bitov├Żch r├Żchlostiach a pesni─Źky ulo┼żen├ę v pam├Ąti pre okam┼żit├ę prehr├ívanie. Prehr├íva─Ź m├í vyh─żad├ívac├ş panel SoundCloud-esque a rozmazan├ę pozadie s farbami z├şskan├Żmi z obalu albumu. Umo┼żn├ş v├ím presk├║ma┼ą va┼íe historick├ę grafy, napr├şklad to, ─Źo ste po─Ź├║vali na jese┼ł roku 2019, alebo ak├║ hudbu zo 60. rokov sa v├ím najviac p├í─Źila. Okrem pr├şlivovej integr├ície m├íte tie┼ż pr├şstup k vyh─żad├ívaciemu r├ídiu, vlastn├Żm mixom, staniciam a s├║borom na stiahnutie – je to skoro ako va┼ía vlastn├í streamovacia slu┼żba. Ak sa chcete hlb┼íie ponori┼ą do v┼íetk├Żch ├║vah, ktor├ę boli uroben├ę pri vytvoren├ş aplik├ície, pozrite si z├ípis spolo─Źnosti Plex’s Medium.

Plex Dash

Plex vytvoril Dash, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że spravova┼ą va┼íe s├║bory. Aplik├ícia v├ím poskytuje v┼íetky funkcie dostupn├ę na webovej slu┼żbe. Z telef├│nu si m├┤┼żete prezera┼ą v┼íetky prehr├ívania na viacer├Żch serveroch a je mo┼żn├ę upravova┼ą kresby a metad├íta bez toho, aby ste sa dotkli kl├ívesnice a my┼íi. Aplik├ícia pou┼ż├şva rovnak├║ k├│dov├║ z├íklad┼łu ako Plexamp, v─Ćaka ktorej sa obe aplik├ície objavuj├║ v├Ą─Ź┼íinou na vizu├ílnej ├║rovni.

Spolo─Źnos┼ą Plex uv├ídza na trh svoje samostatn├ę hudobn├ę prehr├íva─Źe a aplik├ície na spr├ívu serverov 1

Informa─Źn├Ż panel aplik├ície v├ís informuje o tom, ─Źo sa deje na va┼íom serveri, tak┼że ak ho chcete neust├íle monitorova┼ą, m├┤┼żete chyti┼ą star├Ż telef├│n alebo tablet a zavesi┼ą ho na stenu. Okrem toho v├ím Dash poskytuje pr├şstup k va┼íim najlep┼í├şm map├ím, hist├│rii a kni┼żniciam. M├┤┼żete tie┼ż h─żada┼ą nov├ę m├ędi├í iba s aplik├íciou a existuj├║ pokro─Źilej┼íie funkcie, ako s├║ typy serverov v re├ílnom ─Źase, inform├ície o m├ędi├ích a zobrazenie denn├şka ┼żiv├ęho servera.

Obe aplik├ície s├║ k dispoz├şcii v obchode Play Store a APK Mirror (Plexamp, Plex Dash) – nezabudnite v┼íak, ┼że na ich pou┼żitie potrebujete Plex Pass. Z dlhodob├ęho h─żadiska niektor├ę funkcie zaveden├ę v t├Żchto aplik├íci├ích pr├şdu aj do be┼żnej aplik├ície Plex.

Plexamp

Plexamp

Plex Dash

Plex Dash