Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spolo─Źnos┼ą Panasonic uv├ídza na trh nov├║ platformu Miraie v Indii, ktor├í umo┼ż┼łuje IoT a AI

Autor: Tech Desk | Na├ş Dill├ş |

Uverejnen├ę: 14. febru├íra 2020 9: 08: 31 hod

Panasonic Miraie, Panasonic AI, Panasonic, Panasonic Miraie produkty, Panasonic pripojen├Ż domov, pripojen├Ż domov, Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri Cie─żom spolo─Źnosti Miraie je tie┼ż poskytn├║┼ą pou┼ż├şvate─żom zabudovan├║ inteligentn├║ diagnostiku, ktor├í bude schopn├í zisti┼ą v┼íetky probl├ęmy, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą zariadenia v predstihu.

Spolo─Źnos┼ą Panasonic uviedla na trh svoju nov├║ platformu IoT a AI s n├ízvom Miraie. S touto novou technol├│giou spolo─Źnos┼ą hovor├ş, ┼że ÔÇ×si kladie za cie─ż posilni┼ą pohodlie, pohodlie a bezprobl├ęmov├ę pripojenie ku v┼íetk├Żm zariadeniam Panasonic v ka┼żdodennom ┼żivote spotrebite─żov.ÔÇť Spolu s touto platformou spolo─Źnos┼ą zverejnila aj svoj v├┤bec prv├Ż sortiment prepojen├Żch produktov, z ktor├Żch v┼íetky bud├║ dostupn├ę v r├ímci siete Miraie.

Medzi tieto nov├ę produkty patria pripojen├ę klimatiz├ície, inteligentn├Ż zvon─Źek a z├ístr─Źky a vyp├şna─Źe. Spolo─Źnos┼ą sa chyst├í v bud├║cnosti prida┼ą do tohto sortimentu ─Ćal┼íie produkty, medzi ktor├ę patria chladni─Źky, pr├í─Źky, telev├şzory, ventil├ítory, gejz├şry a ─Ćal┼íie.

Cie─żom spolo─Źnosti Miraie je tie┼ż poskytn├║┼ą pou┼ż├şvate─żom zabudovan├║ inteligentn├║ diagnostiku, ktor├í bude schopn├í odhali┼ą v┼íetky probl├ęmy, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą zariadenia v predstihu, ─Źo pod─ża spolo─Źnosti pom├┤┼że pri maximaliz├ícii v├Żkonu a prev├ídzkovej ┼żivotnosti v├Żrobkov.

V┼íetky produkty v r├ímci Miraie rozpoznaj├║ vzorce pou┼ż├şvania a navrhn├║ pou┼ż├şvate─żom optim├ílne re┼żimy, aby mali ─Źo najlep┼í├ş z├í┼żitok. Bude tie┼ż pr├şs┼ą Google Assistant a integr├ícia Alexa, ktor├í pou┼ż├şvate─żom pom├┤┼że ovl├ída┼ą zariadenia pomocou ich hlasu.

Gartnerova spr├íva hovor├ş o dom├ícich rie┼íeniach, ktor├ę sa e┼íte len maj├║ rozbehn├║┼ą na celom svete

Sprievodn├í aplik├ícia Miraie pon├║ka pou┼ż├şvate─żom elektronick├║ z├íruku spolu s pohodl├şm v├Żmeny n├íhradnej ─Źasti elektronick├Żch zariaden├ş za ┼żiados┼ą online prostredn├şctvom aplik├ície.

ÔÇ×S pr├şchodom 5G bude IoT poh├í┼ła┼ą ─Ćal┼íie kolo transform├ície v digit├ílnom svete a je bud├║cnos┼ąou inteligentnej prepojenej Indie. Spotrebitelia sa teraz zameriavaj├║ na rie┼íenia umo┼ż┼łuj├║ce IoT a AI na zv├Ż┼íenie kvality ┼żivota prostredn├şctvom prepojen├Żch ekosyst├ęmov – pod─ża n├í┼ího v├Żskumu vy┼íe 75% h─żad├í konkr├ętne po┼żiadavky t├Żkaj├║ce sa ─żahk├ęho pou┼ż├şvania; bezpe─Źnosti; monitorovanie zneu┼żitia; servisn├ę pripomenutia; prisp├┤sobi┼ą vzorec pou┼ż├şvania. Zaveden├şm na┼íej platformy Miraie sa zameriavame na rie┼íenie v┼íetk├Żch vy┼í┼íie uveden├Żch a roz┼íirovanie prepojen├ęho b├Żvania v pravom slova zmysle a ─Ćalej na na┼íu v├şziu lep┼íieho ┼żivota, lep┼íieho sveta, ÔÇťuviedol p├ín Manish Sharma, prezident a gener├ílny riadite─ż Panasonic India a Juhov├Żchodn├í ├üzia.

­čôú Indian Express je teraz na telegrame. Kliknut├şm sem sa pripoj├şte k n├í┼ímu kan├ílu (@indianexpress) a budete informovan├ş o najnov┼í├şch titulkoch

Pre v┼íetky najnov┼íie technologick├ę novinky si stiahnite aplik├íciu Indian Express.

┬ę IE Online medi├ílne slu┼żby Pvt Ltd