Spoločnosť Microsoft môže spustiť povrchové duo skôr, ako sa očakávalo

Spoločnosť Microsoft môže spustiť povrchové duo skôr, ako sa očakávalo 1

Spoločnosť Microsoft sa môže dostať na spustenie Surface Duo oveľa skôr, ako sa očakávalo. nová správa uvádza, že nadchádzajúce zariadenie by tu mohlo byť dosť dávno pred časovým rámcom dovolenky 2020.

Očakáva sa, že sa telefón až doteraz dostane na internetový a maloobchodný predaj.

Surface Duo je spoločnosť Microsoft, ktorá používa telefón s dvoma obrazovkami, ktorý sa dá zložiť podobne ako telefón Galaxy Fold a Galaxy Z Prevrátenie, ale bez použitia flexibilnej skladacej obrazovky. Namiesto toho spoločnosť Microsoft používa 360-stupňový záves, ktorý spája tieto dva displeje.

Toto umožňuje telefónu otvoriť sa konfigurácii podobnej tabletu, takže sa dá použiť na úlohy, ktoré si môžu vyžadovať viac miesta na obrazovke. Alebo telefón môžete zložiť späť na seba a dá sa používať skôr ako bežný smartphone s väčšou obrazovkou.

Spoločnosť Microsoft by mohla spustiť povrchové duo v lete

Ak ste sa chceli dostať na povrchové duo oveľa skôr ako počas sviatkov, mohli by ste si len želať.

Namiesto toho, aby ste čakali do konca roka, môžete si telefón kúpiť niekedy pred letom alebo okolo neho. Keď presne nie je známe, či Microsoft skutočne skončí s uvedením telefónu na trh v prvom rade.

Podľa správy je však pravdepodobnosť, že k tomu dôjde, lepšia ako malá šanca. Microsoft zrejme hovorí, že produkcia na Surface Duo je v predstihu, a že má nádej na uvoľnenie zariadenia podľa predpokladaného časového rámca.

Hardvér a softvér sú takmer hotové

Hovorí sa, že hardvér aj softvér sú takmer hotové, takže spoločnosť Microsoft skutočne potrebuje dokončiť dotyk.

To by zahŕňalo dokončenie jeho softvérových prispôsobení pre Android 10, čo je verzia operačného systému, na ktorom bude zariadenie bežať. Kým zariadenie teraz beží na systéme Android namiesto plánovaného Windows softvéru, bude mať stále jedinečné točenie spoločnosti Microsoft o veciach, ako spoločnosť Samsung navrhne svoju vlastnú verziu systému Android.

To bude zahŕňať niekoľko úhľadných malých funkcií, ako napríklad funkcia, ktorá bola zverejnená začiatkom tohto týždňa. Je to akási funkcia nahliadnutia, ktorá vám umožňuje trochu zúžiť otvorenie displeja, takže na okraji obrazovky môžete odhaliť veci, ako sú upozornenia, udalosti a ďalšie informácie.

Tieto oznámenia by ste dokonca mohli listovať listovaním nahor a nadol. Odstránenie akejkoľvek potreby otvoriť obrazovku po celú dobu. Pravdepodobne ide o predĺženie výdrže batérie, ale táto funkcia funguje aj z dôvodov ochrany osobných údajov.