Spolo─Źnos┼ą LG uvedie smartf├│n s dvoma obrazovkami: LG G8XThinQ

Spolo─Źnos┼ą LG predstavuje svoj model smartf├│nu LG G8XThinQ na ve─żtrhu IFA 2019, ktor├Ż m├í dva monitory OLED v plnej ve─żkosti (6,4 palcov). Du├ílny monitor LG, ktor├Ż bol zaveden├Ż vo febru├íri minul├ęho roka, po─Źas MWC v Barcelone, nov├Ż pracovn├Ż vzorec, ktor├Ż vyu┼ż├şva a maximalizuje multitasking prostredn├şctvom modelu LG V50ThinQ, modelu, ktor├Ż je teraz vylep┼íen├Ż o vlastnosti modelu G8, vr├ítane ─Ćal┼íieho predn├ęho monitora. 2,1 palcov. Prostredn├şctvom tejto doplnkovej obrazovky m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia kontrolova┼ą ─Źas, d├ítum, nabitie bat├ęrie a ozn├ímenia o svojich aplik├íci├ích bez toho, aby museli otv├íra┼ą du├ílnu obrazovku. ─Äal┼í├şm vylep┼íen├şm je schopnos┼ą nov├ęho modelu LG G8XThinQ pon├║ka┼ą kompletn├Ż poh─żad z dvoch r├┤znych uhlov prostredn├şctvom z├ívesu Freestop 360┬║, ako je to v po─Ź├şta─Źoch. konvertibiln├ę notebooky.

LG G8XThinQLG G8XThinQ

Kamerov├Ż syst├ęm

Fotoapar├ít LG G8XThinQ poskytuje hlavn├║ 32MP kameru so sn├şma─Źom s ve─żk├Żm pixelom 0,6 ╬╝m, ktor├Ż konkuruje najlep┼í├şm zadn├Żm kamer├ím vyvinut├Żm touto zna─Źkou. Na druhej strane a na vylep┼íenie autoportr├ętu umo┼ż┼łuje nov├Ż re┼żim reflektora ostrej┼íie portr├ęty, dokonca aj v tmavom prostred├ş, ktor├ę dok├í┼żu prisp├┤sobi┼ą osvetlenie pod─ża faktorov prostredia. Nov├í funkcia AI Action Shot rozpozn├íva pohyb AI a kompenzuje r├Żchlos┼ą uz├ívierky 1/ 480 za sekundu, dosiahnutie jasn├ęho zaostrenia, vhodn├ę na nahr├ívanie r├Żchlych sc├ęn s ve─żk├Żm pohybom.

V sekcii videa je t├íto predn├í kamera vybaven├í funkciou 4K Time-Lapse na vytv├íranie umeleck├Żch vide├ş, zatia─ż ─Źo re┼żim stabilnej kamery LG pon├║ka v├Ą─Ź┼íiu stabilitu. ─Äal┼íou pridanou v├Żhodou je mo┼żnos┼ą n├íhodnej zmeny kamery (spredu a zozadu), aby nedo┼ílo k strate historick├ęho h─żadiska.

Akcie LG G8XThinQ

Integra dva 1,2 Reproduktory W, ktor├ę pon├║kaj├║ vyv├í┼żen├Ż stereof├│nny zvuk. Je vybaven├Ż 32-bitov├Żm Hi-Fi Quad DAC optimalizovan├Żm pomocou Meridian Audio. Je tie┼ż vybaven├í vylep┼íen├Żm u┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm.

ÔÇ×Du├ílny monitor spolo─Źnosti LG je technologick├í inov├ícia vytvoren├í s oh─żadom na funk─Źnos┼ą a praktickos┼ą pou┼ż├şvate─żov a prid├íva mno┼żstvo mo┼żnost├ş, ako ─Źo najviac vyu┼żi┼ą multitasking, a to osobne aj profesion├ílne,ÔÇť povedal Brian Kwon, prezident komunik├íci├ş. Mobiln├ę telef├│ny LG a dom├íca z├íbava. ÔÇ×Budeme na─Ćalej roz┼íirova┼ą ekosyst├ęm s dvoma obrazovkami prostredn├şctvom strategick├Żch partnerstiev a v├Żrazne zlep┼í├şme na┼íu inov├íciu, aby sme pou┼ż├şvate─żovi pon├║kli ├║plne in├Ż z├í┼żitok, ktor├Ż im u─żah─Ź├ş ┼żivot.ÔÇť