Spoločnosť LG uvádza na trh verziu beta beta pre Android G8 ThinQ

Spoločnosť LG nemusí byť najslávnejším výrobcom OEM pre Android na tejto planéte, ale nezastavila ju v úsilí o úspech na pätách svojej rozširujúcej sa série G smartphones, Pre zákazníkov, ktorí sa zasekávajú s kórejským výrobcom, máme pre vás niekoľko zaujímavých správ. Iba mesiac po tom, ako spoločnosť Google vydala Android 10 vo voľnej prírode, je spoločnosť LG pripravená nechať G8 ThinQ točiť.

Majitelia G8 ThinQ by mali očakávať, že nájdu všetky bežné dobroty pre Android 10 obsiahnuté v tejto beta verzii, ako sú vylepšené ovládanie gest, celková tma v systéme a veľa ďalších funkcií. Ak chcete začať, prejdite na predinštalovanú aplikáciu Quick Help a zaregistrujte sa do programu beta. Potom bude k dispozícii aktualizácia OTA obsahujúca verziu Android 10 beta. Stačí si ho stiahnuť a nainštalovať do svojho zariadenia a môžete ísť. Pamätajte, že spoločnosť LG má tendenciu vydávať nový softvér pre juhokórejský trh predtým, ako expanduje do iných krajín, takže možno budete musieť počkať, kým bude pre vaše zariadenie k dispozícii verzia beta verzie Android 10.

Spoločnosť LG plánuje spustenie podobného programu verzie beta pre model V50 hneď ako budúci mesiac, pričom sa očakáva, že v roku 2020 bude aktualizovaných viac zariadení.

Skúste postupovať