Spoločnosť LG predstavuje model V60 ThinQ 5G s ďalším prípadom s dvoma obrazovkami

Táto stránka môže získavať provízie za provízie z odkazov na tejto stránke. Podmienky používania. Spoločnosť LG predstavuje model V60 ThinQ 5G s ďalším prípadom s dvoma obrazovkami 1

Spoločnosť LG nezarobila peniaze smartphones za niekoľko rokov, ale to sa nevzdáva. Spoločnosť oznámila LG V60 ThinQ 5G. Pretože skladací telefón sa šíri po svete, spoločnosť LG sa rozhodla držať tradičný plochý dizajn. Ak chcete viac nehnuteľností na obrazovke, model V60 má nové puzdro na duálnu obrazovku ako iné súčasné zariadenia LG. Model V60 vyzerá kompetentne, ale nemusí to stačiť.

V minulých rokoch by spoločnosť LG na jeseň uviedla na trh sériu V s vylepšenými hardvérovými a nepredvídateľnými funkciami pre používateľov, ako sú displeje sekundárnych tickerov a vymeniteľné batérie. Toto bola odpoveď spoločnosti LG na výročnú správu Galaxy Note Obnoviť. Jarná séria G bola viac priamym konkurentom spoločnosti Samsung Galaxy S. Aj keď sa to nazýva V60, mohlo by to byť rovnako ľahko „G9“. Je to váš štandardný sklenený a kovový sendvič s tenkými rámami a najnovším čipom Snapdragon.

V60 je veľmi podobný Galaxy S20 vnútri. Získate Snapdragon 865 so sprievodným 5G modemom, 8 GB RAM, 128 GB úložného priestoru a 5, 000 mAh batéria. Jedinou vecou, ​​ktorú nedostanete na model S20, je konektor pre slúchadlá – spoločnosť LG je jedným z mála špičkových výrobcov telefónov, vrátane jedného.

Toto zariadenie tiež zdieľa rozlíšenie S20 Ultra ako „veľmi veľký telefón“. V60 má 6,8- palcový OLED displej s malým výrezom v hornej časti pre fotoaparát smerujúci dopredu. Rozlíšenie je iba 1080p, ale to by malo pomôcť s výdržou batérie. Okolo chrbta má spoločnosť LG iba dve skutočné fotoaparáty: 64MP strelec a 13 MP ultraširoký. Môže však zaznamenať 8K video, ako je S20.

Veľkí štyria (čoskoro budú tretí) dopravcovia v USA ponúknu V60. Verizonova verzia bude obsahovať milimetrovú vlnu 5G, ale ostatné sa budú držať pomalšej, ale dostupnejšej sub-6 kmitočty.

Tento telefón má aj puzdro s dvoma obrazovkami, ale nevieme, či ho všetci operátori spoja s telefónom V60, napríklad s doplnkom s dvoma obrazovkami G8x (LG o tom hovoril). Puzdro má druhú obrazovku zhodnú s obrazovkou v telefóne. To vám umožní mať súčasne otvorené dve aplikácie alebo rozbaliť klávesnicu tak, aby vyplnila celú jednu obrazovku, zatiaľ čo máte aplikáciu otvorenú na druhej. K dispozícii je tiež malý vonkajší displej, ktorý zobrazuje čas a upozornenia. Hlavnou nevýhodou je, že tento prípad robí telefón veľmi objemným – ešte viac než jedným z týchto skladacích telefónov.

V60 ThinQ 5G sa uvedie na trh na jar tohto roku. Očakávame, že dopravcovia oznámia ceny hneď, ako sme blízko. Dúfajme, že spoločnosť LG môže podhodnotiť spoločnosť Samsung – to by nemalo byť ťažké vzhľadom na prehnané Galaxy Ceny S20.

Teraz prečítané: