Spolo─Źnos┼ą LG predstav├ş nov├Ż high-end Google Assistant zvukov├ę li┼íty na CES

S v├ş┼ąazmi CES Best of Innovation, najnov┼í├ş sortimentZvukov├ę panely LG poskytuj├║ prvotriedny v├Żkon s funkciami AI

SEOUL, 27. decembra 2018 – Spolo─Źnos┼ą LG Electronics (LG) op├Ą┼ą pote┼í├ş nad┼íencov dom├íceho kina na celom svete zaveden├şm svojej najnov┼íej rady zvukov├Żch panelov na ve─żtrhu CES 2019.

Nov├ę zvukov├ę pole spolo─Źnosti poskytuje vynikaj├║cu kvalitu zvuku prostredn├şctvom spolupr├íce so spolo─Źnos┼ąou Meridian Audio – priekopn├şkmi v oblasti zvuku s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm – spolu s inteligentnou funk─Źnos┼ąou a elegantn├Żm modern├Żm dizajnom. Poskytovan├şm siln├ęho, ÔÇőÔÇőviacrozmern├ęho zvuku, ktor├Ż zapln├ş ka┼żd├Ż roh miestnosti a je vybaven├Ż pohodl├şm AI, vytv├íra rad LG 2019 skuto─Źne pohlcuj├║ce u┼ż├şvate─żsk├ę z├í┼żitky a m├í dvoch pr├şjemcov CES Innovation Award (modely SL9YG a SL10YG). Pr├ęmia SL9 spolo─Źnosti LG vzr├ístla nad konkurenciu vo svojej kateg├│rii, aby z├şskala prest├ş┼żnu domov To najlep┼íie z inov├íci├ş n├ízvu.

V ├║zkej spolupr├íci so spolo─Źnos┼ąou Meridian spolo─Źnos┼ą LG v tomto roku pokra─Źuje v zlep┼íovan├ş kvality zvuku v celom svojom portf├│liu produktov a roz┼íiruje svoju vyv├şjan├║ technol├│giu na tri modely zvukov├Żch panelov (modely SL10YG, SL9YG a SL8YG). Spolupr├íca ide nad r├ímec z├íkladn├ęho jemn├ęho doladenia alebo prijatia s├║prav funkci├ş, kde sa obe spolo─Źnosti spoja, aby navrhli dod├ívku zvuku pre skuto─Źne bezkonkuren─Źn├Ż z├í┼żitok z po─Ź├║vania. ─îerp├í z 25 rokov sk├║senost├ş ako majster v spracovan├ş digit├ílnych sign├ílov, Meridian’s Basy a priestor technol├│gia zlep┼íuje zvuk a obklopuje posluch├í─Źov bohat├Żm, kompromisn├Żm zvukom a siln├Żmi basmi. Spolu s jeho V├Ż┼íka obr├ízka Technol├│gia navrhnut├í tak, aby zdvihla zvuk a obklopila posluch├í─Źov bohat├Żm a nekompromisn├Żm zvukom realistickej┼í├şm sp├┤sobom, ktor├Ż zvy┼íuje pocit ponorenia posluch├í─Źov. Meridian vytv├íra skuto─Źn├Ż filmov├Ż z├í┼żitok a dod├íva siln├Ż priestorov├Ż zvuk ako ni─Ź in├ę.

Dok├í┼że kombinova┼ą dvojkan├ílov├Ż zvuk na viac r├┤znych kan├ílov bez toho, aby do┼ílo k skresleniu pri s├║─Źasnom zachovan├ş vyv├í┼żenia t├│nov, Meridian zmie┼ía┼ą Technol├│gia zvy┼íuje zvukov├║ h─║bku zlep┼íen├şm zvukov├ęho po─ża a vylep┼íen├şm jasnosti vok├ílov a oloven├Żch n├ístrojov. V─Ćaka t├Żmto exkluz├şvnym a priekopn├şckym vylep┼íeniam sa zv├Ż┼íi vysok├í pou┼ż├şvate─żsk├í sk├║senos┼ą radu LG 2019.

Pokro─Źil├Ż zvukov├Ż panel spolo─Źnosti LG (modely SL10, SL9 a SL8) podporuje Dolby Atmos aj DTS: X. S t├Żmito dvoma uzn├ívan├Żmi technol├│giami si u┼ż├şvatelia m├┤┼żu vychutna┼ą ├║chvatne realistick├Ż priestorov├Ż zvuk, ktor├Ż, ako sa zd├í, poch├ídza z viacer├Żch smerov a h─║bok. S niektor├Żmi pr├ęmiov├Żmi zvukov├Żmi li┼ítami LG, ktor├ę podporuj├║ zvuk s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm prostredn├şctvom pokro─Źil├ęho algoritmu spracovania, ktor├Ż dok├í┼że zv├Ą─Ź┼íi┼ą konven─Źn├ę form├íty s├║borov, sa v├Żstup e┼íte viac pribli┼żuje kvalite ┼ít├║dia. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu prida┼ą s├║pravu bezdr├┤tov├Żch zadn├Żch reproduktorov *, aby sa dosiahol z├í┼żitok podobn├Ż filmu, s cie─żom vylep┼íi┼ą u┼ż tak dobr├Ż v├Żkon a podrobn├Ż zvukov├Ż obraz najnov┼íieho zvukov├ęho po─ża LG.

Okrem vynikaj├║ceho zvuku, jasnosti a bohatosti pon├║ka nov├Ż rad zvukov├Żch pol├ş spolo─Źnosti LG pohodlie inteligentn├ęho pripojenia AI a rozpozn├ívania hlasu pomocou vstavan├ęho Google Assistant, Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu ovl├ída┼ą svoj zvukov├Ż panel LG a z├şskava┼ą inform├ície pomocou jednoduch├ęho pr├şkazu, napr├şklad ÔÇ×Ahoj Google, zv├Ż┼íi┼ą hlasitos┼ąÔÇť alebo ÔÇ×ahoj Google, ktor├Ż interpret hr├í?ÔÇť Zlu─Źite─żnos┼ą s Google Assistant- Aktivovan├ę inteligentn├ę produkty umo┼ż┼łuj├║ ovl├ída┼ą pripojen├ę zariadenia v celom dome pomocou hlasov├ęho pr├şkazu. Jednoducho povedzte ÔÇ×Ahoj Google, po┼żiadajte spolo─Źnos┼ą LG o zapnutie ─Źisti─Źa vzduchuÔÇť, aby ste vykonali ├║pravy bez toho, aby ste opustili pohovku.

Zvukov├ę pole LG od roku 2019 m├í elegantn├Ż a diskr├ętny dizajn, ktor├Ż dokonale lad├ş s elegantn├Żm ┼ít├Żlom v├Żnimo─Źn├Żch telev├şzorov LG OLED a vytv├íra plynul├Ż estetick├Ż vzh─żad, ke─Ć je umiestnen├Ż pod jeden z telev├şzorov novej gener├ície spolo─Źnosti. Pri h─║bke iba 57 mm je mo┼żn├ę do steny nain┼ítalova┼ą aj LG SL9, aby sa dosiahol ─Źist├Ż a racion├ílny vzh─żad, ktor├Ż ┼íetr├ş miesto a poskytuje sofistikovan├Ż vzh─żad. Integrovan├Ż gyroskopick├Ż senzor meria polohu produktu (upevnen├í na stene alebo na plochom povrchu) a upravuje smer zvuku tak, aby bol zaisten├Ż optim├ílny z├í┼żitok z po─Ź├║vania. V─Ćaka svojmu zrete─żn├ęmu tvaru si spolo─Źnos┼ą LG vybrala hern├Ż model SL9 To najlep┼íie z inov├íci├ş na po─Źes┼ą ocenen├ş za inov├íciu CES 2019.

ÔÇ×Zvukov├ę pole LG pre rok 2019 prin├í┼ía ├║┼żasn├Ż v├Żkon prisp├┤soben├Ż v ├║zkej spolupr├íci so spolo─Źnos┼ąou Meridian Audio s pohodl├şm inteligentn├ęho pripojenia AI,ÔÇť uviedol Kim Dae-chul, gener├ílny riadite─ż audio a video spolo─Źnosti LG Home Entertainment Company. ÔÇ×Zvuk a v┼íestrannos┼ą n├í┼ího najnov┼íieho vysoko kvalitn├ęho sortimentu pos├║va dom├ícu z├íbavu na ├║plne nov├║ ├║rove┼ł a uspokojuje rast├║ci dopyt po pr├ęmiov├Żch rie┼íeniach zvukov├Żch panelov, ktor├ę poskytuj├║ p├┤sobiv├ę z├í┼żitky z po─Ź├║vania, v├Ą─Ź┼íie pohodlie a elegantn├ę, modern├ę estetiky.ÔÇť

N├ív┼ítevn├şci st├ínku spolo─Źnosti LG v Kongresovom centre v Las Vegas (Central Hall # 11100) po─Źas CES 2019 za┼żij├║ ocenen├ę modely pre zvukov├║ li┼ítu LG z roku 2019 z prvej ruky.