Spolo─Źnos┼ą LG pon├║ka ako platformu webOS pre inteligentn├ę telev├şzory s pr├şslu┼ín├Żmi funkciami

K dispoz├şcii je ob─ż├║ben├í a ob─ż├║ben├í platforma LG, ktor├í integruje v┼íetky svoje v├Żrobky, pon├║ka ┼íirok├Ż sortiment telev├şznych a telev├şznych prij├şma─Źov.

Spolo─Źnos┼ą LG Electronics pon├║ka dostupn├ę a dostupn├ę webov├ę syst├ęmy, popul├írne telev├şzne syst├ęmy, ┼íirok├ę mo┼żnosti telev├şzneho vysielania a ─Ćal┼íie mo┼żnosti ru┼íenia, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok predov┼íetk├Żm op├Ątovn├ę z├şskanie v├Ą─Ź┼íieho po─Źtu r├┤znych opera─Źn├Żch syst├ęmov.

┼áirok├í ┼ík├íla modelov LG, ktor├ę m├┤┼żu vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky telev├şzne prij├şma─Źe, pon├║ka ┼íirok├Ż sortiment softv├ęru pre webOS TV a m├┤┼że sa l├ş┼íi┼ą od v├Ą─Ź┼íiny telev├şzorov.

V├Ą─Ź┼íina pas├şvnych a remodelovan├Żch telev├şznych kan├ílov obsahuje v┼íetky d├┤le┼żit├ę technick├ę a technologick├ę predpoklady a mo┼żnosti pre glob├ílnu dom├ícu z├íbavu.

Odosielajte z├íkladn├ę prvky pre dom├ícu z├íbavu od LG alebo webOS, aby ste mohli vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky svoje telev├şzne prij├şma─Źe, aby ste mohli vytv├íra┼ą intuit├şvne rozhrania od marca 2014, aby ste mohli prij├şma┼ą webov├ę str├ínky. Zn├ímy a rekon┼ítruovan├Ż dizajn UX, z├íkladn├ę funkcie, ktor├ę sa sp├íjaj├║ s rekuper├íciou, kombin├íciou a jednoduchou obsluhou, algoritmy integr├ície a integr├ície jednoduchej integr├ície, jednoduch├ę pozit├şvne a ekologick├ę aspekty spotreby. K dispoz├şcii je telev├şzor LG webOS, ktor├Ż pon├║ka mno┼żstvo pr├şstupn├Żch a rozmanit├Żch aplik├íci├ş, vr├ítane glob├ílneho streamovania, Netflix, Youtube a ─Ćal┼íie. Amazon Prime Video, v┼íetky slu┼żby ur─Źen├ę k streamovaniu, DAZNING LG kan├ílov, alebo streamovanie obsahu pr├ęmiov├ęho form├ítu s ve─żk├Żm ├║spechom.

Niektor├ę modely telev├şzorov s├║ kompatibiln├ę s existuj├║cim a exkluz├şvnym programom Magic Motion.

V├Ą─Ź┼íina telev├şzorov, ktor├ę vyr├íbame, vyr├íbame a vyr├íbame, vyr├íbame a vyr├íbame od spolo─Źnosti LG s platformou webOS, vr├ítane RCA, Ayonz a Konka, ktor├ę odosielaj├║ a o─Źak├ívaj├║, ┼że bud├║ v najbli┼ż┼íej bud├║cnosti. O webssystema webOS con apoio de parceiros tecnol├│gicos como Realtek, Nuance, Gracenote, CEVA e Universal Electronics, entre muitos outros.

ÔÇ×Webov├í platforma a hlavn├ę mo┼żnosti telev├şzneho programu s├║ k dispoz├şcii v mnoh├Żch filmov├Żch a telev├şznych programochÔÇť, Park Park Hyoung-sei, prezident spolo─Źnosti LG Home Entertainment Company.

ÔÇ×Ako ve─żk├Ż po─Źet v├Żrobcov a v├Żrobcov, ktor├ę s├║ teraz k dispoz├şcii ako telev├şzny program webOS, ako aj ve─żk├ę mno┼żstvo nov├Żch telev├şznych kan├ílov, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą ve─żk├Ż po─Źet nov├Żch vlastn├şkov telev├şznych prij├şma─Źov, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą najv├Ą─Ź┼í├ş rozsah telev├şznych kan├ílov. LG. V├Ą─Ź┼íina na┼íich priate─żov a nov├Żch klientov si ob─ż├║bila pr├ícu s webOS TV. ÔÇť

* Dostupnos┼ą aplik├ície sa l├ş┼íi od regi├│nu.

S├║visiace ─Źl├ínky: Xiaomi CIVI pou┼ż├şva predn├║ kameru s rozl├ş┼íen├şm 32 MP a AF

O AndroidGeek ├ę port portal of partilha e divulga├ž├úo ANDROID que chirurgiu como and evolu├ž├úo natural de v├írios projectos de sucesso que atingiram a sua maturidade e justificavam a exist├¬ncia de um port├íl onde toda a informa├ž├úo fosse aglomerada.