Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Lenovo tiež chce, aby ste hrali na smartfónoch s novým herným telefónom Legion

Trh s hernými smartfónmi sa v posledných rokoch teší obnovenému životnému prostrediu, a to najmä preto, že si trh uvedomil, že takzvané herné telefóny sú veľmi často kompletnou špičkou sortimentu. oblečený ako kolotoč, Najznámejšie názvy Blackshark, Red Magic, ROG a Razerphone v tom určite nebudú žiadne nové.

Ale nový konkurent prichádza otriasť trhom a je to naozaj o Lenovo, Značka bola zverejnená na čínskej sociálnej sieti Weibo jednoznačný obrázok, ktorý potvrdzuje bezprostredné spustenie nového smartfónu venovaného hazardným hrám. Názov by samozrejme mohol byť len tamarro: Lenovo Legion Phone (toto je názov jeho hernej prenosnej rady).

Spoločnosť Lenovo tiež chce, aby ste hrali na smartfónoch s novým herným telefónom Legion 1

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Facebook vydal klon Pinterest a nikto si toho nevšimol

Prvý detail je istý, že to bude zariadenie s procesorom na palube Snapdragon 865, a preto bude kompatibilný so sieťami 5G, Bohužiaľ, informácie odtiaľto nechávajú priestor pre špekulácie; pravdepodobne bude mať RAM LPDDR5 a displej s obnovovacia frekvencia na 144Hz, rovnako ako by nemali chýbať spomienky typu UFS 3,0, Musíme len čakať na ďalšie špecifikácie od spoločnosti Lenovo a prečo nie, možno aj tamestetický aspekt samotného telefónu.

Spoločnosť Lenovo tiež chce, aby ste hrali na smartfónoch s novým herným telefónom Legion 2

Via: Gizchina