Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spoločnosť Lenovo pripravuje drahé tablety na uvedenie na trh tento rok, pravdepodobne model legie

Spoločnosť Lenovo pripravuje drahé tablety na uvedenie na trh tento rok, pravdepodobne model legie 1

Trh s tabletami už niekoľko rokov upadá, ale výklenky sú v poriadku. Lenovo sa darí, aspoň na indickom trhu. Chcú kus z prémiový tablet trhu, ako nedávne fámy poukazujú na vydanie drahé bridlice v roku 2020.

Nehovoríme tu o modeli jogy ani o lacnej bridlicovej platforme Android s malou uhlopriečkou. Vedúci spoločnosti Lenovo potvrdili spoločnosti Weibo, že spoločnosť pracuje na novom tablete, ktorý bude čoskoro predstavený. Informácie pochádzajú od Lin Lin, produktového manažéra notebookov Lenovo, ktorý naznačil, že bridlica by mohla byť drahá. Spoločnosť Lenovo si tentokrát nehovorí o dostupných a lacných zariadeniach. Hovorí sa dokonca o hernom tablete, o modeli Legion, pretože spoločnosť Lenovo sa touto značkou bude zaoberať oblasťou telefónnych hier.

Je zvláštne, že ďalší predstaviteľ spoločnosti Lenovo uviedol, že napriek kvalite sa tu uvidíme slušnú cenu v rozmedzí 200 dolárov. Alebo by sme sa mohli zaoberať viacerými verziami tej istej tabuľky. Spoločnosť Acer vyskúšala svoje šťastie s hracím tabletom, tabletom Predator, ale tento produkt bol od začiatku odsúdený na zánik. Keby som mal špekulovať, očakával by som nástupcu Lenovo MIIX520 2 v 1 bridlice z roku 2018, ktorá obsahovala Core i7. Úprimne povedané, nevadilo by mi vidieť zbrusu nový tablet Lenovo Yoga s dvojitou obrazovkou, tenkým telom a perom.

Bridlica legie je chyba v mojej knihe …