Spoločnosť Kojima Productions by sa mala ohlásiť budúci týždeň

Spoločnosť Kojima Productions by sa mala ohlásiť budúci týždeň 1

Posledný Twitter pošta od Kojima Productions upustilo, čo by mohlo byť náznakom toho, že štúdio oznámi budúci týždeň niečo veľké, aj keď nevieme, či je to pravda alebo nie. Zdroj náznaku pochádza z poznámkového bloku na obrázku príspevku, ktorý hovorí „Budúci týždeň“.

Kojima už v minulosti povedal niečo o možnosti príchodu väčšieho obsahu Death Stranding a nedávneho príspevku Twitter nás priviedla späť na bojové pole s jednou eskiou prvej svetovej vojny, ktoré sa objaví na jednom mieste v hre, takže s tým môže súvisieť aspoň.

Avšak, pretože Hideo Kojima je obzvlášť tajný, najmä pokiaľ ide o niečo ako Death Stranding, kto vie, čo to vlastne bude. Môže to byť DLC pre hru alebo vedľajšia hra, alebo niečo úplne nové, ale kto vie.

To by, samozrejme, mohlo byť menej nápovedou k novej hre Kojima Productions a viac nápovedou, keď sa Playstation 5 môže byť konečne odhalené. Konzola ešte musí získať dátum odhalenia napriek tomu, že už takmer dva mesiace od predstavenia série Xbox X pri ocenení Game Awards.

Ak sa ukáže, že je to niečo, čo súvisí s Death Stranding, mohlo by to nájsť dosť rozdeľujúce prijatie. Napriek vysokej úrovni očakávania mala táto hra rozdielne názory na ľadovo pomalé tempo a nie príliš veľkú expozíciu. Ak sa ukáže, že je to DLC, mohlo by to priniesť aspoň nejakú ďalšiu expozíciu na pozemku.

Ak sa ukáže, že tweet od spoločnosti Kojima Productions bude niečo súvisiace s pripravovaným produktom, nech už je to čokoľvek, budeme musieť počkať, kým to zistíme. Medzitým bude pravdepodobne veľa ľudí hádať, o čo v skutočnosti ide.