Spolo─Źnos┼ą Huawei predstavuje inteligentn├║ obrazovku HiCar

Reuni├úo, Yu Chengdong revelou que para criar of Huawei HiCar and Huawei Cooperom comis de 20 vyrobcov automobilov a 150 vyrobkov rozdielov. Predch├ídzaj├║ca verzia Huawei 5 milh├Áes de carros est├úo sa├şrem de f├íbrica pr├ę-instalados com HiCar em 2021.

Konferencia inteligentnej obrazovky s my┼ílienkou na realiz├íciu ve─żk├ęho mno┼żstva Huawei. Reuni├úo, Yu Chengdong revelou que para criar of Huawei HiCar and Huawei Cooperom comis de 20 vyrobcov automobilov a 150 vyrobkov rozdielov. Predch├ídzaj├║ca verzia Huawei 5 milh├Áes de carros est├úo sa├şrem de f├íbrica pr├ę-instalados com HiCar em 2021.

Na konferencii sa nach├ídza ofici├ílna ofici├ílna str├ínka spolo─Źnosti Huawei s novinkami z oblasti inteligentnej obrazovky a inteligentnou obrazovkou Huawei HiCar, ktor├ę s├║ hlavn├Żmi funkciami automobilov├ęho priemyslu.

Inteligentn├í obrazovka Huawei HiCar – ofici├ílna prezent├ícia

Hardv├ęr: SmartScreen Huawei HiCar s rozl├ş┼íen├şm 1920 ├Ś 720 8,9 polegadas, 230 PPI atingiu, o brilho atingiu 700nit. Z├íkladn├Ż a najd├┤le┼żitej┼í├ş n├ívrh z├íkladne 360 ÔÇőÔÇőstup┼łovej v├Żroby v ─î├şne, priemern├í v├Żrobn├í vzdialenos┼ą medzi zrkadlami a SLR, ako aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti n├ívrhu z├íkladne trevo de quatro folhas pode ser firmementement colocado no consola centr├ílny.

Spolo─Źnos┼ą Huawei predstavuje inteligentn├║ obrazovku HiCar 2

─îeln├ę predn├ę a stredn├ę uhlov├ę uhlov├ę uhloprie─Źky 130 mm maj├║ rozl├ş┼íenie 2 kB a s├║ podporovan├ę aj manu├ílne od 10 zrniek do para bixu. Pou┼ż├şvajte jednu z najob─ż├║benej┼í├şch carro, ─Źo znamen├í, ┼że front├ílne mo┼żnosti fotoapar├ítu podporuj├║ a dop─║┼łaj├║ v┼íetky Colis├úo e foto de estacionamento (registando a localiza├ž├úo de estacionamento quando o motor ├ę desligado). V┼íetky druhy skladieb a funkci├ş a funkci├ş VLOG m├┤┼żu obsahova┼ą 30 r├┤znych automatick├Żch aplik├íci├ş, ktor├Żch s├║─Źas┼ąou je vozov├Ż park alebo s┼ąahovanie, s┼ąahovanie a s┼ąahovanie inteligentn├ęho ┼żivota.

Vz┼ąah: Spolo─Źnos┼ą Huawei ozn├ímila inov├íciu laborat├│ri├ş pre Fintech a Seguran├ža Digital

Ccamara routeira tem um design mecanizado, suporta fun├ž├Áes de videochamada e tamb├ęm permite reduzir or ru├şdo ambiente durante as videoochamadas.

Medzi softv├ęrov├Żmi produktmi a inteligentn├Żmi obrazovkami Huawei HiCar, ktor├ę s├║ navrhnut├ę ako IU, n├íjdete tipy pre inteligentn├║ situ├íciu a inteligentn├║ situ├íciu. Jedna vlastn├í spolo─Źnos┼ą Huawei pon├║ka 30 dostupn├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ v z├ísade jednou z najd├┤le┼żitej┼í├şch aplik├íci├ş, zvukov├Żch a zvukov├Żch z├íznamov, ako aj ─Ćal┼í├şch atualizovan├Żch doplnkov.

O Huawei HiCar pod ligou ao ├íudio do carro; podporuje a spolupracuje s mobiln├Żm telef├│nom, ako aj s GPS navig├íciou; podpora inteligentn├ęho pohybu, kokpitu at─Ć.

Preco, Huawei Hi-Car ter├í alebo preco 10,699 juanov, s├ęria Colocado em pr├ę -venda a 30 de Dezembro, venda oficial de 8 de janeiro.

Uk├í┼żte ─Ćal┼íie inform├ície o inteligentnej obrazovke Huawei HiCar

Fonte 1, Fonte 2, Fonte 3