Spoločnosť HMD Global predstavuje telefóny Nokia 125 a Nokia 150

Či už sa chcete zbaviť upozornení a sociálnych médií všeobecne alebo kvôli čírej nostalgii značky Nokia, HMD Global uvádza na výber veľa skvelých možností, najmä reštartu legendárnej Nokia 3310 v roku 2017. Jej najnovší vlajkový telefón Nokia 125 a Nokia 150, „určené na každodenné použitie“. Obidva sú telefóny s obrazovkou 2,4 Palce nahor za rozumné ceny, ktoré budú dostupné na vybraných trhoch za priemernú cenu 24 dolárov. Očakáva sa, že vďaka svojej dlhšej konštrukcii, ktorá vyhovuje väčším tlačidlám pre ľahšiu navigáciu, komunikáciu a titulkovanie, bude nová Nokia žiariť výdržou batérie, ktorú sľubovala celé týždne jediným poplatkom. Bezdrôtové FM rádio a čo je najdôležitejšie, tiež si všimnite, že obaja majú klasickú hru Snake.

Nokia 125 sa vyznačuje ergonomickým dizajnom a odolnou povrchovou úpravou, ktorá vyhovuje každodennému životu. Okrem vyššie uvedenej dlhodobej výdrže batérie má telefón dostatok úložného priestoru až pre 2 000 kontaktov a 500 SMS správ.

Nokia 150 má ďalšie funkcie ako Bluetooth, MP3 prehrávač a 32 GB úložný priestor pre piesne a fotografie nasnímané fotoaparátom VGA, ktorý obsahuje aj blesk. HMD hovorí, že je to skoro ako 125, Nokia 150 je odolný a pohodlný, polykarbonátový exteriér.

Oznámenie telefónov je sprevádzané nasledujúcim citátom Juho Sarvikasa, produktového manažéra pre HMD Global: „Bežné telefóny sú stále obľúbenou voľbou pre spotrebiteľov aj spoločnosti a vieme, že pre našich zákazníkov je dôležitý ergonomický dizajn. Preto sme pre túto triedu vyvinuli úplne nový formový faktor, ktorého dizajn zvyšuje užívateľskú prívetivosť. Zároveň ponúkame veľké obrazovky 2,4 Palec až na najdostupnejšie body doteraz. Oba telefóny ponúkajú veľmi jednoduchý a spoľahlivý zážitok – s funkciami multimediálneho balenia Nokia 150 a batériou, ktorá vám umožní hovoriť celý deň a noc, zatiaľ čo stojan je celé týždne. “

Prihlásiť sa ku odberu noviniek!