Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spolo─Źnos┼ą Google zru┼íila konferenciu Google I / O 2020 z d├┤vodu koronav├şrusu

Spolo─Źnos┼ą Google zru┼íila jednu z najd├┤le┼żitej┼í├şch udalost├ş, I / O Google. Z├ístupca spolo─Źnosti vysvetlil, ┼że z d├┤vodu ob├ív z roz┼í├şrenia koronav├şrusu (COVID-19) av s├║lade s odpor├║─Źaniami Svetovej zdravotn├şckej organiz├ície bolo rozhodnut├ę fyzick├║ udalos┼ą zru┼íi┼ą.

Google I: O 2020

Pre t├Żch, ktor├ş si zak├║pili vstupenky na vstup / v├Żstup Google, spolo─Źnos┼ą vr├íti cel├║ svoju cenu do 13. marca, zatia─ż ─Źo registrovan├ş hostia si automaticky bud├║ m├┤c┼ą k├║pi┼ą vstupenku na vstup / v├Żstup 2021. Vyh─żad├ívac├ş gigant tie┼ż s─ż├║bil, ┼że n├íjde in├ę sp├┤soby, ako lep┼íie komunikova┼ą s v├Żvoj├írmi.

Medzit├Żm Google upozorn├ş 1 mili├│nov dol├írov miestnym organiz├íci├ím Mountain View, ktor├ę pom├íhaj├║ zvy┼íova┼ą informovanos┼ą o koronav├şruse a podporova┼ą miestne vzdel├ívacie a charitat├şvne projekty.

Google tie┼ż ozn├ímil zru┼íenie osobnej konferencie Google Cloud Next '20, ktor├í sa mala kona┼ą v San Franciscu 6-8 Apr├şl a namiesto toho ich pl├ínuje usporiada┼ą ako online udalos┼ą.