Spolo─Źnos┼ą Google pripravuje vertik├ílne pos├║vanie v mesa─Źnom zobrazen├ş kalend├íra

Google neust├íle pracuje na vylep┼íen├şch men┼íej pou┼żite─żnosti vo v┼íetk├Żch svojich aplik├íci├ích a pre Kalend├ír sa to nel├ş┼íi. K├│dov├í sleuth Jane Manchun Wong sa pozrela na aplik├íciu a podarilo sa jej povoli┼ą vertik├ílne pos├║vanie v mesa─Źnom zobrazen├ş a nahradila horizont├ílnu navig├íciu, ktor├í bola s nami u┼ż nieko─żko rokov.

Vertik├ílne pos├║vanie vedie k men┼í├şm zmen├ím v rozhran├ş. Existuje ve─żk├í ─Źierna ─Źiara ozna─Źuj├║ca za─Źiatok mesiaca a obd─║┼żnikov├ę ┼ítvor─Źeky dn├ş sa zmen┼íili na ┼ítvorce. To by malo umo┼żni┼ą, aby sa naraz objavilo viac d├ítumov z nieko─żk├Żch mesiacov, aj ke─Ć predpoklad├ím alebo aspo┼ł d├║fam, ┼że ve─żkos┼ą schr├ínky sa dynamicky prisp├┤sob├ş po─Źtu udalost├ş, ktor├ę o─Źak├ívate v konkr├ętny de┼ł.

Na porovnanie: Horizontálne posúvanie v aktuálnej verzii Kalendára Google.

Nov├ę rozhranie sa viac prisp├┤sobuje pl├ínovaniu, ktor├ę sa tie┼ż pos├║va vertik├ílne, a preto m├┤┼że by┼ą naviga─Źn├ę mesiace intuit├şvnej┼íie. Neexistuje ┼żiadne slovo o rolovacom spr├ívan├ş pre t├Ż┼żdenn├ę a trojd┼łov├ę zobrazenia, ktor├ę s├║ v s├║─Źasnosti horizont├ílne.

Ako v┼żdy, spolo─Źnos┼ą Google m├┤┼że test, ako je tento, ├║plne zru┼íi┼ą, sk├┤r ako d├┤jde k zverejneniu verzie. Ak sa spolo─Źnos┼ą rozhodne vyhodnoti┼ą funkciu s viacer├Żmi ─żu─Ćmi, ─Źoskoro sa zobraz├ş testovanie A / B. Pomocou najnov┼íej verzie aplik├ície sa k nim m├┤┼żete dosta┼ą, tak┼że ak ich e┼íte nem├íte, stiahnite si ich do APK Mirror.

Kalendár Google

Kalendár Google