Spolo─Źnos┼ą Google pozastav├ş virtu├ílne spustenie syst├ęmu Android 11 a┼ż do ─Ćal┼íieho upozornenia

Google znovu pozastav├ş jednu z najd├┤le┼żitej┼í├şch udalost├ş, ofici├ílnu prezent├íciu verzie Android 11 beta, v USA kv├┤li siln├Żm protestom. za smr┼ą Georga Floyda.

Za─Źiatkom tohto roka spolo─Źnos┼ą Mountain View ozn├ímila, ┼że pozastav├ş jednu zo svojich najzauj├şmavej┼í├şch udalost├ş roka, napr├şklad konferenciu Google I / O, kv├┤li pand├ęmii koronav├şrusov (COVID-19), ktor├í ─żud├ş prin├║tila udr┼żiava┼ą soci├ílnu vzdialenos┼ą od za─Źiatok roku 2020.

Google pozastav├ş virtu├ílne spustenie syst├ęmu Android 11 Beta

Dohoda o zdrojiPo pozastaven├ş vstupov / v├Żstupov spolo─Źnosti Google sa spolo─Źnos┼ą zaoberala ─Ćal┼í├şmi met├│dami, ktor├ę by jej umo┼żnili predstavi┼ą pou┼ż├şvate─żom r├┤zne produkty vr├ítane verzie beta syst├ęmu Android 11, ktor├í sa skon─Źila ponukou virtu├ílnych premi├ęr t├Żchto produktov. ,

Spolo─Źnos┼ą preto ozn├ímila, ┼że sa predstav├ş 3 V j├║ni, prostredn├şctvom ofici├ílneho v├Żvojov├ęho kan├íla pre Android, v┼íetky beta spr├ívy pre Android 11, udalos┼ą, ktor├í bola zru┼íen├í pod─ża niektor├Żch te├│ri├ş kv├┤li siln├Żm protestom v Spojen├Żch ┼ít├ítoch.

Google: ÔÇ×Nie je ─Źas oslavova┼ąÔÇť

skrz Twitter spolo─Źnosti Android Developers dnes spolo─Źnos┼ą ozn├ímila, ┼że aj ke─Ć je ve─żmi nad┼íen├í z virtu├ílnej prezent├ície syst├ęmu Android 11 Beta, ÔÇ×to nie je ─Źas na oslavuÔÇť, slov├í, ktor├ę znamenaj├║ ur─Źit├Ż druh sm├║tku, hoci spolo─Źnos┼ą nespomenula konkr├ętny d├┤vod, pre─Źo viedlo k tomuto rozhodnutiu.

Ako vieme, 25. m├íja soci├ílne m├ędi├í a niektor├ę mest├í USA explodovali po tom, ako policajt z Minneapolisu Derek Chauvin pok─żakol na krku africk├ęho Ameri─Źana Georga Floyda asi sedem min├║t, zatia─ż ─Źo bol zviazan├Ż a le┼żal na bruchu. na chodn├şku.

Nepokoje

Smr┼ą, ktor├í sp├┤sobila nepokoje vo v├Ą─Ź┼íine Spojen├Żch ┼ít├ítov a dostala sa do Perzsk├ęho z├ílivu, kde sa nach├ídza jedna z ├║stred├ş spolo─Źnosti Google, situ├ícia, ktor├í n├ís viedla k z├íveru, ┼że by to mohol by┼ą d├┤vod pre rozhodnutie spolo─Źnosti Mountain View o zru┼íen├ş virtu├ílneho spustenia tejto opera─Źn├Ż syst├ęm.

Na z├íver, zru┼íenie tejto udalosti m├┤┼że tie┼ż oddiali┼ą spustenie aplik├ície Google Pixel 4a, ktorej prezent├ícia je napl├ínovan├í aj na tento de┼ł, ale spolo─Źnos┼ą Google sa zatia─ż nezmienila o tom, kedy pl├ínuje uskuto─Źni┼ą prezent├ície, tak┼że ju m├┤┼żeme ozn├ími┼ą nesk├┤r.