Spoločnosť Google poskytuje každému 2 mesiace Stadia Pro zadarmo, aby sa predišlo kabínovej horúčke

Od dnešného dňa sa ktokoľvek s účtom Google môže prihlásiť do programu Google Stadia a získať zadarmo dva mesiace od Stadia Pro. Spoločnosť Google podnikla tento krok, aby do veľkej miery otvorila službu streamovania hier pre všetkých kvôli súčasnej pandémii COVID-19, ktorá ponechala miliardy na základe príkazov na zatvorenie.

Služba Streamovanie hier Google Stadia nás v mesiacoch po vydaní úplne nezaujala, ale možno by sa to mohlo zmeniť, pretože túto službu si môžu vyskúšať všetci, nielen tí, ktorí si pri spustení zakúpili verziu Premiere Edition za 129 dolárov. Hráči budú môcť hrať ktorúkoľvek z hier zahrnutých do úrovne Stadia Pro, ale budú musieť platiť za ostatné hry z rozhrania Stadia.

Ak ste v súčasnosti prihlásení na odber služby Stadia Pro, za nasledujúce dva mesiace služby vám nebudeme účtovať žiadne poplatky. Aby sa prispôsobili všetkým novým hráčom, spoločnosť Google mení predvolené rozlíšenie streamovania na 1080p, oproti štandardným 4 kB, ale v nastaveniach ho môžete stále zmeniť späť na 4 kB.

Ak chcete začať, musíte prejsť na webovú stránku Stadia a zaregistrovať sa. Potom si aplikáciu stiahnete do systému Android alebo iOS, kde si ju budete môcť zahrať, alebo prejsť na webovú stránku Google Chrome na počítači, kde si ju môžete zahrať. Ak máte Chromecast Ultra, môžete tiež hrať v televízii.

Zatiaľ čo nedostatok hier na kúpu v obchode bol hlavnou sťažnosťou od súčasných používateľov, asi dva mesiace hrania deviatich hier zaradených do profesionálnej triedy pritiahnu viac hráčov, aby si po skončení bezplatného skúšobného obdobia udržali svoje predplatné aktívne. Ak tomu tak nie je, spoločnosť Google splnila svoju povinnosť prinajmenšom pomôcť vyhnúť sa horúčke v kabíne, keď sme doma nadšení.

Čo si myslíš? Plánujete vyskúšať Google Stadia, keď bude bezplatná? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo sa poraďte s našou stránkou Twitter alebo Facebook,

Odporúčania editora:

  • Najlepšie hry na hranie xCloud počas izolácie
  • Najlepšie upokojujúce hry, ktoré môžete hrať, keď ste izolovaní
  • Tretia sezóna Call of Duty: Modern Warfare prináša nové mapy a 4 Hráči Warzone a ďalšie
  • Spoločnosť Sony predstavila konzolu PlayStation 5 S tým nie je nič zlé

Len upozornenie, ak si niečo kúpite prostredníctvom našich odkazov, môžeme získať malú časť predaja. Kliknite sem pre viac informácií.