Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spolo─Źnos┼ą Google oneskoruje spustenie nov├ęho partnersk├ęho programu do roku 2021

Vzh─żadom na r├Żchlo sa meniace udalosti okolo COVID-19, reklamy Google poslali spr├ívu, ┼że do roku 2021 ukon─Źia pl├ínovan├ę zmeny svojho pridru┼żen├ęho programu.

ÔÇ×Ke─Ć sa na─Ćalej prisp├┤sobujeme celosvetovo COVID-19, uvedomujeme si, ┼że tento stav neistoty m├┤┼że by┼ą pre v├ís, va┼íe rodiny, va┼íe podnikanie a va┼íich z├íkazn├şkov zlo┼żit├Ż. Aby sme v├ím pomohli zamera┼ą sa na to najd├┤le┼żitej┼íie, rozhodli sme sa odlo┼żi┼ą spustenie nov├ęho programu Google Partners v j├║ni 2020 a nov├ę po┼żiadavky na ┼ít├ştky do roku 2021. ÔÇť- Ofici├ílna spr├íva Google

Program Google Partners plánoval zmeny

Nov├Ż s├║bor po┼żiadaviek bol vyhl├ísen├Ż vo febru├íri, aby nadobudol ├║─Źinnos┼ą v j├║ni.

Spolo─Źnos┼ą Google informovala agent├║ry o ak├Żchko─żvek zmen├ích stavu ich pridru┼żenia na z├íklade nov├Żch pravidiel.

Tieto zmeny zah┼Ľ┼łali:

Vyhodno┼ąte, ─Źi ├║─Źty dodr┼żiavaj├║ odpor├║─Źania spolo─Źnosti Google t├Żkaj├║ce sa v├Żsledkov optimaliz├ície. Minim├ílne v├Żdavky na reklamu Google za posledn├Żch 90 dn├ş vo v├Ż┼íke 20 000 USD. Najmenej 50% pou┼ż├şvate─żov mus├ş ma┼ą aktualizovan├ę certifik├ície rekl├ím Google vo vyh─żad├ívan├ş, v Reklamnej sieti, vo vide├ích a n├íkupoch.

─îo to znamen├í pre s├║─Źasn├Żch v├ş┼ąazov a partnerov do roku 2020

Tieto nov├ę pravidl├í sa u┼ż nebud├║ uplat┼łova┼ą a ─Źlenovia si zachovaj├║ svoj aktu├ílny stav a zna─Źku ┼ípecializ├ície.

Ak s├║─Źasn├ę org├íny e┼íte v roku 2020 nez├şskali ┼ítat├║t partnera, s├║ st├íle opr├ívnen├ę tak urobi┼ą ako predt├Żm.

Tieto nov├ę po┼żiadavky nebud├║ musie┼ą sp─║┼ła┼ą.

Vy┼í┼íie uveden├ę po┼żiadavky a limitn├ę hodnoty v├Żdavkov sa bud├║ uplat┼łova┼ą a┼ż do zmeny v roku 2021.

Ak agentúry stratili svoju špecializáciu od 1 V januári 2020 dostanú svoj predchádzajúci štatút do roku 2021.

Ako COVID-19 ovplyv┼łuje spustenie

Zmeny v partnerskom programe by ovplyvnili agent├║ry na nestabiln├Ż ─Źas.

Nov├ę po┼żiadavky na v├Żdavky m├┤┼żu by┼ą pre agent├║ry n├íro─Źn├ę v nasleduj├║cich mesiacoch, ke─Ć spolo─Źnosti stiahnu svoje rozpo─Źty.

M├┤┼żu existova┼ą aj odpor├║─Źania ├║radu, ktor├ę agent├║ry nem├┤┼żu prija┼ą z d├┤vodu obmedzen├ş, rozpo─Źtov├Żch obmedzen├ş alebo in├Żch nepredv├şdan├Żch probl├ęmov s ekonomick├Żmi trendmi.

V─Ćaka ─Źlenom t├şmu doma, zmen├ím person├ílu a in├Żm v├Żzvam t├Żkaj├║cim sa t├şmov m├┤┼że by┼ą 50% hranica pre certifik├íciu pou┼ż├şvate─żov tie┼ż n├íro─Źnou v├Żzvou.

─Äal┼íia pomoc Google pre mal├ę a stredn├ę podniky

Spolo─Źnos┼ą Google predt├Żm ozn├ímila, ┼że okrem reklamn├Żch grantov poskytnut├Żch neziskov├Żm organiz├íci├ím poskytne aj reklamn├ę kredity vo v├Ż┼íke 340 mili├│nov dol├írov a 15 mili├│nov dol├írov v hotovosti.

Vy─Źlenili tie┼ż 20 mili├│nov dol├írov na reklamn├ę granty pre komunitn├ę finan─Źn├ę in┼ítit├║cie, konkr├ętne na financovanie ozn├ímen├ş o verejn├Żch slu┼żb├ích t├Żkaj├║cich sa podpory a n├ístrojov pre MSP.

Table of Contents