Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spolo─Źnos┼ą Coronavirus zru┼íila spolo─Źnos┼ą Google I / O 2020

Obavy a neistoty spojen├ę s Coronavirusom napokon podnecuj├║ mnoh├ę spolo─Źnosti, aby zru┼íili svoje prezenta─Źn├ę akcie. Dnes je na spolo─Źnosti Google, ktor├í ofici├ílne zru┼íila program Google I / O 2020, ktor├Ż je napl├ínovan├Ż na mesiac m├íj.

Presnej┼íie povedan├ę, spolo─Źnos┼ą sa rozhodla zru┼íi┼ą svoju udalos┼ą s otvoren├Żmi dverami, aby sa predi┼ílo ak├ęmuko─żvek riziku n├íkazy pre v┼íetk├Żch akreditovan├Żch na tejto udalosti. Levento je napl├ínovan├Ż na horskom amfite├ítri Horsk├ęho v├Żh─żadu, ozn├ímila,v janu├íri bola zru┼íen├í, ale spolo─Źnos┼ą zjavne prehodnocuje ─Ćal┼íie rie┼íenia.

Rozhodnutie bolo ozn├ímen├ę v ofici├ílnej podobe prostredn├şctvom e-mailu v┼íetk├Żm ├║─Źastn├şkom, ktor├Żm bude samozrejme uhraden├í suma vynalo┼żen├í na zabezpe─Źenie miesta v o─Źak├ívanej udalosti Google; na ┼ípeci├ílnej udalosti Google sa o─Źak├ívalo viac ako 7 000 ─żud├ş, ─Źo je situ├ícia, ktor├í ur─Źite zanech├í ve─żmi hork├║ chu┼ą, ale ktor├í bohu┼żia─ż sp├┤sobuje zna─Źn├ę probl├ęmy pre cel├Ż technologick├Ż sektor. Na webovej str├ínke podujatia spolo─Źnos┼ą okam┼żite ozn├ímila svoje rozhodnutie v ofici├ílnej podobe.

Coronavirus Google I / O

Vzh─żadom na obavy t├Żkaj├║ce sa koronav├şrusu (COVID-19) a v s├║lade so zdravotn├Żmi tvrdeniami, ktor├ę poskytli CDC, WHO a in├ę zdravotn├şcke org├íny, sme sa rozhodli zru┼íi┼ą fyzick├║ udalos┼ą I / O spolo─Źnosti Google v pobre┼żnom amfite├ítri.

Spolo─Źnos┼ą ozn├ímila, ┼że pre svoju udalos┼ą Google I / O zva┼żuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch rie┼íen├ş, pr├şle┼żitos┼ą, ktor├í je v┼żdy d├┤le┼żit├í pre cel├║ komunitu v├Żvoj├írov. V┼íetky aktualiz├ície spr├ív o udalosti sa bud├║ zdie─ża┼ą na ofici├ílne str├ínky udalosti, ale je vysoko pravdepodobn├ę, ┼że sa spolo─Źnos┼ą rozhodne pre rie┼íenie, ktor├ę zah┼Ľ┼ła ┼íirok├ę vyu┼żitie streamovania len na predstavenie v├Ą─Ź┼íiny nov├ęho softv├ęru prich├ídzaj├║ceho pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Mus├şme len trpezlivo ─Źaka┼ą na rozhodnutia Moutain View, d├║faj├║c, ┼że ÔÇőÔÇőtoto rozhodnutie nebude ma┼ą pr├şli┼í negat├şvny vplyv na obsah o─Źak├ívanej udalosti Google.