Spoločnosť ASUS ponúka možnosti pre Android 11 Beta pre telefón ROG 3

Dito isto, aprespertion to use the recrutar, which can be used for a programator for Android 11 Beta, or topo de gama ROG Phone 3.

A ASUS Potvrďte svoje nedávne spomienky na smartfóny ROG pôvodný, não ia prijímač a atualização do Android 10. Odošlite odozvu svojho smartfónu, alebo ešte viac, ako budete potrebovať. Android. Dito isto, a finalpresement with a recrutar use an programals or programa Android 11 BetaPara o topo de gama Telefón ROG 3.

Počet tweetov, Olivier z tímu ASUS Zenfone, Francúzsko, časť Beta testes. Všetky dostupné verzie systému Beta Android 11 odsTelefón ROG 3, Já começaram oficialmente. Môžeme využiť nasledujúce rady, ako si vybrať z nasledujúcich možností:

  • Konfigurácia-> Systém-> Atualizações do systému

Bližšie informácie o registrácii a registrácii programu nie sú k dispozícii. Android 11. Špecifikácia konkrétneho typu WiFi/ Dados Móveis de acordo com a vossa needidade. Normálne, as, as compilações Beta vêm em grandes pacotes e, portanto, podem precisar de mais dados.

Vzťah: Patentovaná patentovaná verzia Huawei pre batérie

O renovado ZenUI da ASUS está mais próximo do Skladom Android robte que ako versões anteriores. Väčšina z nás však musí urobiť jednu z najdôležitejších funkcií Android 11 consigam chegar à UI. Ose seja, or Android 11 andpresenta funcionalidades como bolhas de chat (conversas), controlos de media, melhor gestão de permissions and notificações Organizadas.

Asus, apesar de ter initiado os primeiros testes Beta (kom Zenfone 6) to Android 11 antes do seu anúncio, a atualização estável foi lançada há apenas um mês. E com o Telefón ROG 3, pretože by to malo byť do roku 2020, a Asus prísť a prísť s novou beta verziou.

Já em março de 2020, o Telefón ROG 2 obdržať Android 10, sťahuje sa z celého sveta. Asim, seguindo os register anteriores da ASUS, podemos esperar que o Telefón ROG 3 príjem a atualização estável dentro de alguns meses.

Spoločnosť Entretanto, a ASUS Pripraviť-sa para lançar o sucesor do Telefón ROG 3, Telefón ROG 4 nie início de 2021.