Spoločnosť Acer znova prevezme komando masážnou kreslom Predator Thronos Air Gaming

Pokračujúc vo svojej tradícii na IFA, acer predstavil ďalší bombastický produkt ďalšie @ acer globálna tlačová konferencia na IFA 2019 pred niekoľkými hodinami. Tentoraz to má formu Predátor Thronos Air,

REKLAMA

V porovnaní s pôvodným modelom, ktorý bol prvýkrát predstavený na veľtrhu IFA 2018, je nový Predator Thronos Air omnoho ľahší ako jeho predchodca, aj keď kabína je stále dosť ťažká pri 150 kg. Súčasne váži stolička asi 30 kg.

Spoločnosť Acer znova prevezme komando masážnou kreslom Predator Thronos Air Gaming 1

Okrem jeho dizajnu je ďalšou vlastnosťou, ktorá ju odlišuje od pôvodnej technológie Predator Thronos, aj skutočnosť, že je vybavená masážnou funkciou. Stolička, ktorú možno z kabíny vybrať, má tiež funkciu vyhrievania.

Rovnako ako pôvodný model, rameno monitora Predator Thronos môže podporovať až tri monitory. Je tiež dodávaný s nastaviteľným podnosom pre klávesnicu a myš, ako aj s opierkou na nohy. V závislosti od príslušných trhov si zákazníci môžu kúpiť aj príslušenstvo, ako je USBHub, fotoaparát, držiak na šálky a držiak na slúchadlá.

Spoločnosť Acer znova prevezme komando masážnou kreslom Predator Thronos Air Gaming 2

Je zrejmé, že Predator Thronos Air nie je lacný, pretože má počiatočnú cenu 13 999 USD (~ 58 800 RM). Spoločnosť Acer plánuje spustenie novej „hernej jaskyne“ vo štvrtom štvrťroku 2019, aj keď je potrebné zistiť, či predátor Thronos Air dorazí do Malajzie alebo inde.