Spoločnosť 2K Games uvádza na trh nový príves NBA 2K20

Hry 2K nám sľúbili príves s hrou NBA 2K20 a pravdou je, že sotva dodržal svoj sľub. Určite už máme nový príves NBA 2K20, ale vidíme len pár sekúnd, ako hra funguje medzi každým skriptom zobrazeným v prívese.

Je to stále dobrý príves, samozrejme, ale pravdou je, že hra je vzdialená iba mesiac a my sme ju nevideli v akcii najmenej päť minút. To znamená, že hovoríme o NBA 2K tesne pred zmenou generácie, takže neočakávame veľa zmien od svojho predchodcu.

Čo očakávame od NBA 2K20

Keďže upútavka len svieti animáciami tváre hráčov a ich novými modelmi pre najznámejších hráčov, stále čakáme na správy o WNBA. Bola by to prvá hra AAA, ktorá zahrnie profesionálnu ženskú basketbalovú ligu do histórie videohier. Preto je pochopiteľné, že mnohí by chceli vidieť 3D modely hráčov.

Najmä vtedy, keď veľa hráčov oznámi, že už boli pre hru digitalizovaní, ale hry 2k Games nehovoria o rovnakom postupe pre hráčov. Aj tak je to stále pokrok, pretože teraz musíme hrať dve ligy. Očakávame viac detailov aj z “My Parku”, nového herného módu otvoreného sveta, ktorý nám umožní preskúmať naše okolie na športových misiách.

Spoločnosť 2K Games uvádza na trh nový príves NBA 2K20 1

Príves ukazuje nové animácie snímania, prihrávania, driblovania a potápania. Už sme však na konci generácie a je normálne, že v porovnaní s 2K19 nevidíme veľkú zmenu. Musíme počkať na ďalšiu epizódu, aby sme videli výraznejšie zlepšenie v grafike.

Príves sa to samozrejme veľmi nepáčilo. Mnohí poukazujú na to, že video bolo v čase uvedenia na trh označené ako „Gameplay Trailer“, ale kritika prvých komentárov viedla k zmene názvu, pretože upútavka sotva ukazuje akciu hry. V každom prípade NBA 2K20 vo verzii 6, September na PlayStation 4Xbox one Switch a PC.