Spojleri pre iPhone: odhaľujú veľké tajomstvo spoločnosti Apple

Pomáha tiež umiestnenie produktu, t. J. Zamýšľané umiestnenie určitých produktov do filmov a televíznych relácií Apple tradícia po mnoho rokov. Režisér Rian Johnson teraz odhaľuje tajomstvo, ktoré mnohí fanúšikovia pravdepodobne nechcú vedieť. Režim spoiler je zapnutý!

Spojleri pre iPhone: odhaľujú veľké tajomstvo spoločnosti Apple 1

Zdroj obrázka: GIGA

Umiestnenie produktu do Apple: IPhone a Mac môžu používať iba dobrí ľudia

V nedávnom videu Vanity Fair, Rian Johnson – známy pre jeho „Knives Out“ – odhaľuje dôležitý detail, ktorý by mohol predovšetkým poskytnúť fanúšikom thrillerov alebo iných záhadných televíznych programov alebo filmov nežiaduce informácie o úlohe jednotlivých hercov. Tu je klip s Johnsonom:

Ako režisér odhaľuje, povolené Appleže iPhone alebo Mac je možné použiť vo filmoch. Toto povolenie prichádza s vážnym obmedzením, ktoré by mohlo pokaziť ďalšiu návštevu kina. Takže môžu Apple-Zariadenia, ktoré nemajú zlí ľudia používať.

V pokynoch spoločnosti Apple sa uvádza, že zariadenia spoločnosti Cupertino by sa mali zobrazovať iba „v najlepšom svetle“. Prezentácia musí byť pozitívna pre produkty spoločnosti Apple alebo Apple všeobecne je. Naopak, ako poznamenáva ScreenRant, môže to viesť k tomu, že zlodeji nevyhnutne používajú zariadenia Google alebo Android – pokiaľ príslušné spoločnosti nemajú podobné požiadavky.

Iba pre dobrých ľudí: iPhone 11. Tu je náš praktický návod:

Dobré alebo zlé? iPhone a Mac poskytujú informácie

Ako MacRumors pokračuje v písaní, pred mnohými rokmi existovali zodpovedajúce teórie, keď „24“ s Kieferom Sutherlandom bolo stále v televízii. Aj tu môžete zo použitých zariadení rýchlo zistiť, či bol herec dobrý alebo zlý človek. Zatiaľ čo Jack Bauer a jeho kolegovia z CTU mohli napríklad používať knihu Apple PowerBook, druhá strana to musela Windows-PC vychádzajú.

Vzhľadom na tieto informácie sa diváci pravdepodobne budú bližšie zaoberať zariadeniami používanými v budúcnosti a iPhone ich neúmyselne pokazí.