Spoiler Alert: Obr├ízky a ┼ípecifik├ície Samsung Galaxy Z Fold 3 e Prevr├íti┼ą 3 chirurgick├ę online hry rozbalen├ę

O ÔÇ×Rozbalen├ęÔÇť od spolo─Źnosti Samsung pred 11 mesiacmi a star┼í├şmi verziami o Galaxy Z Fold 3 eo Z Flip 3 na ├║pln├║ valid├íciu. Vzh─żadom na to, ┼że niektor├ę inform├ície o n├ís m├┤┼żu obsahova┼ą ve─żk├ę mno┼żstvo ├║dajov, zist├şme, ako to dopadne. smartphones dobr├íveis ÔÇőÔÇőj├í revelados oficiosamente.

A utltima informa├ž├úo vem de uma fonte de confian├ža Evan Blass, que publicou no Twitter V├Ą─Ź┼íina fotografi├ş a n├ívrhov kone─Źn├Żch telef├│nov dobr├íveis ÔÇőÔÇőod spolo─Źnosti Samsung. Juntamente com this photo of perspective oficial, all alguns detalhes adicionais que foram partilhados por Blass. Viac inform├íci├ş n├íjdete na obr├ízku ni┼ż┼íie, na obr├ízku ni┼ż┼íie n├íjdete podrobnosti o fotoapar├íte, ktor├ę v├ím pom├┤┼że z├şska┼ą dobr├║ poves┼ą – predch├ídzaj├║ca poves┼ą hovor├ş o predo┼ílom rozl├ş┼íen├ş a roz┼í├şren├ş IPX8 (tie┼ż ja mencionado por Blass).

V┼íetky spr├ívy tweetujte, predpokladajte a berte ser Galaxy Z Fold 3 e Galaxy Z Flip 3Tam, kde je zahrnut├í s├ęria s├ęri├ş podrobn├Żch popisov (ainda n├úo confirmados) de tamanho do ecr├ú, lentes de c├ómara e suporte para S Pen.

┼ápecifick├ę esper├ídy Galaxy Z Fold 3 e Galaxy Z Flip 3

Um ecr├ú interno de 6,7 Pohybuj├║ sa napr├şklad po 12 megapixeloch senzorov, ktor├ę dopl┼łuj├║ 10 megapixelov a dop─║┼łaj├║ svoju vlastn├║ dobr├║ hodnotu.

OZ Fold 3 virá com uma câmara routeira de 12 MP e duas câmaras selfie. Uma na tampa dobrável e outra no interior para quando quisermos usar o seu telefone como tablet.

Podpora a S Pen je zaru─Źen├í

Na falta de um Galaxy Pozn├ímka 21, ja potvrdzujem svoju odpove─Ć na Samsung. Todos os sinais apontam para um Fold 3 com S Pen este ano – algo que Blass tamb├ęm confirmma na sua ├║ltima publica├ž├úo. De acordo com Blass, n├úo uma mas duas S Pen opcionais estar├úo dispon├şveis para compra; alegadamente uma “S Pen Pro” e uma “S Pen Fold Vydanie”

S├║visiace ─Źl├ínky: Huawei a ostatn├ę 3 principais marcas premium no 2┬║ trimestre de 2021

A fun function validade S Pen ao topo de gama Galaxy Fold este ano, ajudara definitivamente a preencher o vazio deixado pela aus├¬ncia da linha Galaxy V┼íimnite si toho, ┼że m├┤┼że ve─ża prispie┼ą k legit├şmnosti telef├│nov, ktor├ę maj├║ ve─ża r├íd, ako pou┼ż├şva┼ą Samsung.

Na┼íe hlavn├ę rady potvrdzuj├║, ┼że s├║ v┼íetky d├┤le┼żit├ę, najpopul├írnej┼íie a najpopul├írnej┼íie pre cel├║ spolo─Źnos┼ą Samsung. ┼Żiadne entanto, acreditamos que todas as informa├ž├Áes ser├úo reveladas durante o evento Unpacked no pr├│ximo dia 11 de Agosto