Špičkový Samsung bude dostávať aktualizácie najmenej na tri …

inovuje špičkový samsung

Počas virtuálneho rozbalenia Galaxy Poznámka 20 a Galaxy Note 20 Ultra, juhokórejská spoločnosť odhalila informácie o aktualizáciách Androidu, ktoré vzbudili veľkú pozornosť. prečo? Pretože Samsung bude aktualizovať svoj high-end minimálne 3 rokov, takže cyklus aktualizácie systému Android týchto mobilov bude dlhší ako zvyčajne.

Povedal Federico Casalegno, senior viceprezident spoločnosti Samsung že spoločnosť podporuje operačný systém pre tri generácie zariadení. Ako to povedal, na obrazovke udalosti sa zobrazili frázy „Aktualizácie operačného systému až do troch generácií“,”Najnovšie funkcie“Y”Dokonalá bezpečnosť“.

Vítaná zmena pre high-end od Samsungu

Samsung Galaxy Zámok S10

Teraz Samsung aktualizácie Android Prídu pre tri generácie Androidu namiesto bežných dvoch. Tým z Android Authority kontaktoval Samsung, aby to vysvetlil, a spoločnosť uistila, že program aktualizácie sa vzťahuje aj na série Galaxy S10, Galaxy S20 a Note 10. Samsung teda potvrdil, že:

  • Rodiny Galaxy S10 a Note 10, ktoré začali s Androidom 9 Pie a potom dostal Android 10, Tento rok dostanú Android 11 a potom Android 12 v roku 2021.
  • Rodiny Galaxy S20 a Note 20, ktoré začali s Androidom 10 a dostanú aj Android 11 dostane Android 12 a potom Android 13 v roku 2022.

Avšak možnosť, ktorú Samsung plánuje zaviazali sa používať Android 13 pre ich mobily na rok 2019 a Android 14 pre mobily na rok 2020. Tak či onak, musíme si počkať, kým Samsung prezradí viac informácií o aktualizáciách, ktoré budú mať jeho vlajkové lode.

Galaxy S20 plus 5 miliónov predaných kusov za 1. štvrťrok 2020

Toto je rozhodnutie spoločnosti Samsung, z ktorého budete mať úžitok, ak vlastníte niektorý z nich Galaxy ktoré sme už spomínali. Máte vo svojej moci jednu z týchto šeliem? Potom si môžete byť istí vaše telefóny budú dostávať aktualizácie systému Android najmenej tri roky. Bezpochyby je to pozitívna správa pre mnohých používateľov Samsungu po celom svete.

a ty Čo si myslíte o tejto iniciatíve mocnej juhokórejskej spoločnosti?