Speedlink Vades Herné myš Recenzie

Je to už dávno, čo som mal na stole obrovskú myš, a práve z tohto dôvodu som nadšený z hernej myši Speedlink Vades. Je to nahromadená myš, ktorá mi umožňuje vrátiť sa k mojej obľúbenej pästi. Značka rozpočtových hier je tiež v oblasti Speedlink a túto myš nájdete na svojich webových stránkach za 19,99 EUR. Pozrime sa, ako to funguje.

Speedlink Vades je primárne vyrobený z plastu a je veľmi odolný. Je to ťažké, pretože je to väčšia myš, ale to nie je zlá vec. Červená časť na vrchu vyzerá veľmi hladko, takmer ako guma, zatiaľ čo čierne časti na boku sú pevné, aby lepšie držali.

Pravá strana myši má okraj, na ktorý môžete pri používaní myši položiť prsty. Avšak vľavo, kde palec nezostane. Namiesto toho som musel posúvať palec okolo bočných gombíkov. Existujú drážky, ktoré pomáhajú prekĺznuť, ale zdá sa, že sú prítomné viac z estetických dôvodov.

Myš je predstavená ako myš s piatimi tlačidlami, ktoré sa rovnajú dvom v hornej časti, kliknutím na rolovacie koliesko a dvoma bočnými tlačidlami. Oznamuje sa však aj tlačidlo „rýchleho spustenia“, ktoré je umiestnené na ľavom okraji. Nikdy som skutočne nenašiel veľa použitia tohto tlačidla a zistil som, že je trochu naťahovaný, aby som ho dosiahol, najmä ak potrebujete v hre byť rýchly. V strede pod kliknutím myši je tiež prepínacie tlačidlo DPI.

Speedlink hry s blednutím myši

Tlačidlá sa cítia citlivé a jednotlivé bojové zbrane môžu byť vystrelené na bojisko 5 Veľmi rýchlo vďaka návratnosti, aj keď sila môže byť lepšia. Je to ťažká myš a má veľké pohyby, ktoré vyžadujú malý tlak. Nepovažoval som za ťažké vyriešiť problém, ale viem, že niektorí hráči, najmä tí z konkurenčnej krajiny, chcú veľmi ľahké kliknutia myšou.

Existuje ovládač, ktorý si môžete stiahnuť pomocou hernej myši Speedlink Vades, ktorá vám umožní nastaviť veci, ako je citlivosť DPI, vytvárať makrá MMO hry a meniť rýchlosť rolovania a presnosť ukazovateľa. Môžete tiež nastaviť efekty LED, ktoré sú veľmi jemné s logom, kolieskom myši a okrajom, aj keď som nenašiel spôsob, ako zmeniť farbu. Môžem iba zmeniť, ako rýchlo dýchací efekt. Automaticky rotované podľa farieb. A keď hovorím farby, mám na mysli červenú, fialovú a modrú. Nie je tu RGB. Jedna vec, ktorú som si všimol, a jedna vec, ktorá oneskorí veľa hráčov, je skutočnosť, že citlivosť DPI stúpa z 200 na 4800 u 200 kamarátov. Keď dosiahne 1200, stúpa v 400 krokoch. Nemôžete určiť dpi podľa vášho výberu. Po druhé, môžete nastaviť reaktívny príkaz v milisekundách pre tlačidlo rýchleho spustenia. To sa pohybuje od 50 do 300 milisekúnd.

Vodič slabne

Ale v skutočnosti som nenašiel veľkú chybu pri používaní tejto myši v reálnom čase. Väčšinu času hrám pomalšie hry ako Assassin's Creed Odyssey a Red Dead Redemption 2 A práve som dokončil Black Mesa. V každom scenári som nenašiel chybu myši. Pohodlne ho držal a bol dosť reaktívny z mojich pohybov. Jediný skutočný problém, ktorý som mal, bol s rolovacím kolieskom. Z väčšej časti je to plynulé, prepínanie zbraní môže byť trochu zložitejšie a je veľmi ľahké ich otáčať, aby ste sa dostali k tomu, čo chcete. Bolo to zrejmé v prípade Black Mesa, kde musíte roztočiť celé koleso svojej zbrane, aby ste dostali, čo chcete. Pri prechode z pištole na guľomet, ktorý zvyčajne klikne na koliesko myši, ma narazil do kuše alebo dokonca do raketometu.

Speedlink hry s blednutím myši

Vankúše na základni sú veľké a hojné a skutočne pomáhajú skĺznuť na môj stôl. Podložky pod myš používam zriedka, namiesto toho si vyberiem vlastnú drevenú pracovnú plochu. Laser stále sleduje stôl veľmi dobre a nenašiel som náhle ukĺznutie a zastavenie myši, pretože stráca povrch. Tiež som nenašiel žiadny senzor, ktorý sa použil v myši. Keď som ho prvýkrát pripojil, zistil som, že myš sa zastaví po piatich až 10 sekundách nepretržitého pohybu. Veľmi nepríjemné, ak hráte hru ako Heroes of the Storm alebo podobný titul MOBA. Reštartoval som počítač a bol opravený. Nie som si istý, čo to bolo, ale je to divné.

Nakoniec je kábel z gumy a prichádza so suchým zipsom pre správu káblov, čo je príjemný dotyk a je trochu na väčšej strane. Avšak neskoro. Nikdy som to nemal na zadnej strane môjho stola. Bolo to úplne v poriadku.

Speedlink hry s blednutím myši

Herná myš Speedlink Vades je pekným doplnkom k rozpočtu na trhu, hoci má funkcie, o ktorých viem, že hráči radi úplne stratia. Nie som si istý, koľko času je potrebné na zmenu týchto jazdcov DPI, aby sme mohli určiť vašu vlastnú citlivosť, ale určite sa zameriate v budúcnosti. Múku sa dá pohodlne používať po dlhú dobu hrania hry a vodič, aj keď je trochu základný, je v poriadku, keď sa konkurenčné prehrávače základnej úrovne dostanú do rôznych nastavení. Nikdy nebude konkurovať dospelým, ako sú Razer, Steelseries a Roccat, ale nezdá sa, že by to bol jeho trh. Ak chcete skvelo vyzerajúcu hernú myš s jasnými svetlami a zaujímavou farebnou schémou, Speedlink vás prekryl svojimi Vades. Viac informácií nájdete na webovej stránke Speedlink.

Speedlink Vades Herné myš Recenzie 2

Speedlink Vades Herné myš Recenzie 3Speedlink Vades Herné myš Recenzie 4

zhrnutie

Referencie

Steve Murphy

Dátum kontroly

10.02.2020

Revidovaná položka

Hry s myšou Speedlink Vades

Hodnotenie autora