┼ápecifik├ície a ceny DJI Mavic Mini unikli zo zoznamu prv├Żch predajcov

Dronov├ş nad┼íenci, dajte si pozor. Spolo─Źnos┼ą DJI, najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żrobca spotrebite─żsk├Żch robotov na svete, od roku 2017 uv├ídza na trh nov├Ż hlavn├Ż robot s n├ízvom Mavic Mini, ktor├Ż vyzer├í ako n├ístupca DJI Spark. Ako nazna─Źuje jeho n├ízov, Mavic Mini je kompaktn├Żm robotom v rade DJI – , ktor├í prich├ídza s mnoh├Żmi funkciami, ktor├ę nie s├║ tak mal├ę.

Zoznam, ktor├Ż objavil Roland Quandt, sa objavil na kanadskej webovej str├ínke Newegg pred za─Źiatkom tla─Źovej akcie spolo─Źnosti DJI napl├ínovanej na 30. okt├│bra. T├íto s├║prava je uveden├í na 645,20 dol├írov v kanadsk├Żch dol├íroch (pribli┼żne 494 USD) a pod─ża fotografi├ş to vyzer├í, ┼że t├íto kombin├ícia bude obsahova┼ą drony, ─Ćal┼íiu bat├ęriu a ┼ítyri n├íhradn├ę vrtule.

Pod─ża zoznamu ┼ípecifik├íci├ş v├í┼żi Mavic Mini iba 249 gramov – dos┼ą svetla, aby sa zabr├ínilo registr├ícii u FAA. Na palube je jedna 2.7K fotoapar├ít na jednom 3-axis gimbal, bat├ęria, ktor├í umo┼ż┼łuje a┼ż 31 min├║t letu a jednu 4 km Oblas┼ą prenosu videa HD. Zoznam spolo─Źnosti Newegg sa zmie┼łuje o ÔÇ×senzore videnia + GPS Precise HoverÔÇť, ktor├Ż sa m├┤┼że vz┼ąahova┼ą na nejak├║ formu syst├ęmu akt├şvnej kontroly prek├í┼żok spolo─Źnosti DJI.

O─Źak├íva sa, ┼że spolo─Źnos┼ą DJI zverejn├ş v┼íetky podrobnosti o svojom novom Mavic Mini-drone na svojej udalosti ÔÇ×Fly as you areÔÇť 30. okt├│bra o 6:00 (9.00 ET).

Sk├║ste postupova┼ą