┼ápecialista pr├şstavu Sabre Antarkt├şda prin├í┼ía svetov├║ vojnu Z do Switch

Spolo─Źnos┼ą Sabre Interactive si vytvorila meno Nintendo Switch Ke─Ć sa oto─Źil ├║spe┼íne Zakl├şna─Ź 3: Wild Hunt – ├║pln├ę vydanie Objedna┼ą s nejak├Żm usmernen├şm – a trochou pomoci – od CD Projekt Red. V ─Źase tohto vydania bolo d├┤kazom, ┼że hybridn├Ż syst├ęm dok├ízal hra┼ą hry dostupn├ę na niektor├Żch in├Żch platform├ích.

Teraz, s oh─żadom na to, bolo ofici├ílne potvrden├ę A. Nintendo Switch K├│pia dru┼żstevnej strelca tretej osoby Svetov├í vojna Z V s├║─Źasnosti vo v├Żvoji. V rozhovore pre IGN uviedol ved├║ci ┼ít├║dia Matt Match tento nasleduj├║ci titul Switch – ktor├Ż nem├í d├ítum uvedenia na trh – bude ÔÇ×naj┼ąa┼ż┼íou vecouÔÇť, ktor├║ t├şm doteraz urobil. Prin├í┼ía tie┼ż svoj vlastn├Ż hern├Ż engine:

Majte na pam├Ąti, ┼że pon├║kame sc├ęny so stovkami nepriate─żov a ┼ítyrmi hr├í─Źmi online. Nechajte to be┼ża┼ą ─Ćalej Switch Je to naj┼ąa┼ż┼íia vec, ktor├║ mus├şme urobi┼ą – je to pravda, aj ke─Ć posunujeme svoj roj na platformu.

Pri pohybe Zakl├şna─Ź 3 na SwitchÔÇ×Najv├Ą─Ź┼íou v├Żzvou bolo n├íjs┼ą kompromisy, ktor├ę by sa dali urobi┼ą bez toho, aby to v├í┼żne ovplyvnilo obr├ízky. Pravdepodobne to bude rovnak├í situ├ícia vo svetovej vojne Z, kedyko─żvek pr├şdete.

Je to z├ísuvka na pozeranie? Hrali ste u┼ż Zakl├şna─Ź 3 de┼ł Switch??? Zanecha┼ą koment├ír ni┼ż┼íie.