Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Spätná väzba od spoločnosti Microsoft Flight Simulator Snapshot za marec a apríl

Spätná väzba od spoločnosti Microsoft Flight Simulator Snapshot za marec a apríl 1 Obrázok cez Nedo68

Minulý štvrtok spoločnosť Microsoft predstavila plán vývoja nasledujúcich niekoľkých mesiacov pre nadchádzajúci vstup do programu Flight Simulator. Firma tiež oznámila zmenu harmonogramu epizódy 7 a 8 série Feature Discovery Series, ktorá v podstate spočívala v zmene dátumu vydania.

Tentokrát nie je veľa nových aktualizácií, o ktorých by sme mohli informovať. Hlavné zameranie je na sprístupnenie Feedback Snapshot v2, spolu s ďalším oneskorením pre nadchádzajúcu aktualizáciu série partnerstiev.

Pokiaľ ide o posledný uvedený prípad, spoločnosť Microsoft uviedla „sériu nepredvídaných prieťahov ovplyvňujúcich cestovanie“ ako príčinu oneskorenia. Pre informáciu, oznámenie malo byť doručené minulý týždeň, ale jeho vydanie sa skončilo tlačením späť, aby sa tím Flight Simulator mohol sústrediť na epizódu série Feature Discovery Series. 6, Tento týždeň je dôvod oneskorenia iný; v každom prípade by aktualizácia mohla byť k dispozícii už budúci štvrtok.

Ako si niektorí pamätajú, pred pár týždňami bola v zasvätených priestoroch predstavená druhá verzia snímky spätnej väzby. Pre tých, ktorí nevedia, Snapshots snímky slúžia ako zhrnutie súčasných hlavných problémov Alpy, ktoré sa zvažujú, zoznam želaní používateľov Alphy a ich najdôležitejšie otázky. Najnovšia verzia je teraz všeobecne k dispozícii a môžete si ju pozrieť nižšie.

Spätná väzba od spoločnosti Microsoft Flight Simulator Snapshot za marec a apríl 2

Pri porovnaní s prvou iteráciou snímky je možné konštatovať, že zoznam želaní zostal rovnaký, až na vylúčenie obsahu tretích strán / súpravy SDK. Zmena priority pre súpravy SDK má zmysel, pretože prvé vydanie súpravy SDK bolo sprístupnené minulý mesiac. Zoznam hlavných problémov Alpha sa medzičasom rozširuje. Problémy s živým počasím, citlivosťou vstupu a spracovaním letového modelu sa okrem väčšiny problémov, ktoré sa predtým vyskytli, vyznačujú okrem iného. A nakoniec, najdôležitejšie otázky zostali do značnej miery rovnaké.

Pokiaľ ide o prvú aktualizáciu pre budúci mesiac, vydanie epizódy 8 v sérii Feature Discovery Series sa dá očakávať zameranie na aspekt pre viacerých hráčov spolu s aktualizáciou sérií partnerstiev. Zasvätení môžu tiež získať prvý pohľad na plán vývoja na apríl a máj. V oboch týždňoch zostaňte naladení na viac.