späť 4 Krv prechádza 10 miliónmi hráčov

späť 4 Počet krvných hráčov

Spoločnosť Warner Bros. Späť od Games a Turtle Rock Studios 4 Bolo oznámené, že hra Blood od svojho vydania minulú jeseň prekonala 10 miliónov hráčov. Dokonca cituje údaje NPD Group, ktoré naznačujú, že jej hra je najpredávanejším novým duševným vlastníctvom na konzolách v roku 2021. Navyše pripomeňme, že hra prišla na Xbox Game Pass od prvého dňa.

Medzitým sa hra 12. apríla dočká svojho prvého rozšírenia Tunnels of Terror. Steve Goldstein, prezident a výkonný riaditeľ Turtle Rock Studios, povedal: „Späť 4 Dosiahnutie takéhoto míľnika v krátkom čase od vydania Blood je historickou udalosťou pre naše štúdio a túto franšízu. Pri pohľade do budúcnosti sme nadšení, že môžeme pokračovať v napredovaní s našou nadchádzajúcou expanziou Tunnels of Terror, ktorá fanúšikom ponúkne viac spoločného obsahu, aby mohli pokračovať v čistení sveta Ridden.“

späť 4 Počet krvných hráčov

Tunnels of Terror je plný bludných tunelov zamorených Warped Ridden 7 Pridá úplne novú kooperatívnu udalosť známu ako Ridden Hives, kde budú skúmať rôzne dungeony. Medzi vyhnancami budú míny detonujúce Urchins, monštruózne Shreddery a poškodzujúce Rippery. Všetky tieto budú dostupné aj v režime Player vs. Player Swarm.

Späť s rozširujúcim balíkom 4 Blood tiež dostáva dva nové hrateľné čističe. Ide o hasiča sekery Sharice a reštaurátora Henga. Okrem toho Terror of the Tunnels pridá osem exkluzívnych skinov postáv, sedem nových legendárnych zbraní, 12 nových skinov zbraní, nové karty a ďalšie.

Okrem platenej expanzie Back 4 Pre tých, ktorí hľadajú ďalšiu úroveň výzvy, dostane Blood bezplatnú aktualizáciu, ktorá pridáva nastavenie obtiažnosti No Hope. Treba poznamenať, že hrateľný obsah, ktorý je súčasťou Tunnels of Terror, bude prístupný každému v skupine, pokiaľ si rozšírenie zakúpi jeden hráč z tejto strany.

Related Articles

Back to top button