Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

┼ápanielsky rapper Nach sklad├í t├ęmu pre NBA 2K20

NBA 2K20 je jedn├Żm z t├Żch titulov, ktor├ę sa staraj├║ o v┼íetko, od najmen┼í├şch detailov. Z├ímerom spolo─Źnosti 2K Sports je dokonale vytv├íra┼ą prostredie NBA a nielen dosiahnu┼ą najv├Ą─Ź┼í├ş realizmus medzi hr├í─Źmi. Fan├║┼íikovia, ich hudba, ako ka┼żd├Ż znie, fyzika lopty, opakovan├ę prenosy … ┼átuduj├║ v┼íetko a pracuj├║ na maximum.

Nielen┼że sa zameriavaj├║ na najbli┼ż┼íie lietadlo NBA, ale tie┼ż sa sna┼żia oslepi┼ą svojich fan├║┼íikov ve─żk├Żm BSO, ktor├Ż ich sprev├ídza v jed├ílnych l├şstkoch. Existuj├║ roky, ke─Ć ka┼żd├║ skladbu vybrali niektor├ş z najzn├ímej┼í├şch hr├í─Źov na ┼íportovej sc├ęne, napr├şklad Lebron James. In├ş pou┼ż├şvaj├║ najob─ż├║benej┼íie t├ęmy roka. A niekedy v─Ćaka spolupr├íci so svetov├Żmi umelcami vytv├íraj├║ ├║plne nov├ę t├ęmy. Urobme dobr├Ż pr├şklad v tohtoro─Źnom vydan├ş, kde n├íjdeme t├ęmu, ktor├║ zlo┼żil Nach.

Po vytvoren├ş ├║plne novej t├ęmy pre NBA 2K20

V pr├şpade tohtoro─Źn├ęho vydania 2K Sports bol odkaz na rap uveden├Ż v ┼ípaniel─Źine. V spolupr├íci s v├Żvoj├írom renomovan├Ż umelec vytvoril t├ęmu ÔÇ×Vitajte na zajtraÔÇť, ├║plne nov├║ piese┼ł pre NBA 2K20.

Spolu s ozn├ímen├şm tejto spolupr├íce sa spolo─Źnos┼ą podie─żala aj na vytvoren├ş piesne. , V tomto videu, ktor├ę vid├şte pod t├Żmito riadkami, poskytuje ┼ípanielsky rapper preh─żad procesu vytvorenia ÔÇ×Vitajte do zajtraÔÇť.

Je to nie─Źo, ─Źo urobil niekto, kto miluje basketbal pre ─żud├ş, ktor├ş miluj├║ rap, a tie┼ż som miloval basketbal.

T├ęma bude k dispoz├şcii na viacer├Żch digit├ílnych platform├ích v septembri a bude s├║─Źas┼ąou dynamick├ęho soundtracku NBA 2K20. Hra sa za─Źne 6, September 2019 a do programu WNBA sa zahrn├║ prv├Żkr├ít.