Soundcore Liberty 3 Bezdrôtové slúchadlá Pro sú vybavené funkciou HearID ANC

Spoločnosť Soundcore odhalila nové prémiové bezdrôtové slúchadlá, ktoré zapadá do prémiovej línie Liberty. Slúchadlá sa volajú Liberty 3 Pro a sú vybavené aktívnym potlačením hluku HearID, ktorý dokáže monitorovať hladiny vonkajšieho okolitého hluku v reálnom čase a zároveň monitorovať tlak vo vzduchu. Spôsob, akým monitoruje vonkajšie zvuky a tlak vzduchu, umožňuje slúchadlám prispôsobiť technológiu potlačenia hluku tak, aby zodpovedala situácii.

Liberty 3 Pro tiež využíva dotykové ovládanie a ponúka konfiguráciu dvoch ovládačov. Medzi ďalšie funkcie patrí Astria Coaxial Acoustic Architecture 2.0. Využívajú tiež technológiu Fusion Comfort, vďaka ktorej sú kompaktné, atraktívne a pohodlné. Soundcore tvrdí, že spolupracoval s 20 ocenenými audio producentmi Grammy na vytvorení najlepšie znejúcich slúchadiel PWS, aké kedy vyrobil.

HearID ANC dokáže automaticky prispôsobiť redukciu hluku na základe vonkajších podmienok. Ďalej prispôsobuje zvukový profil analýzou tlaku v uchu, aby poskytoval presné a pohodlné počúvanie. ACAA 2.0 využíva koaxiálne zarovnanú akustickú architektúru s Knowles Balanced Armature driver spárovaný s 10,6 mm dynamickým driverom.

Liberty 3 Pro podporuje kodek LDAC pri použití s ​​kompatibilnými zariadeniami vám umožňuje prenášať trikrát viac údajov ako štandardné formáty Bluetooth. Prenos väčšieho množstva údajov umožňuje zážitok zo zvuku vo vysokom rozlíšení. Zvukovú funkciu HearID vo vnútri slúchadiel je možné prispôsobiť aj pomocou aplikácie.

Ďalšie vylepšenia pre Liberty 3 Pro v porovnaní s Liberty 2 Medzi výhody patrí, že sú o 30 percent menšie ako predchádzajúce zariadenie a majú odolnosť voči vode IPX4. Slúchadlá sú ponúkané v štyroch farbách, vrátane polnočnej čiernej, mrazivej bielej, hmlovo sivej a tmavofialovej. Liberty 3 Slúchadlá Pro budú k dispozícii v októbri 7 od 169,99 USD v USA, 139,99 GBP v Spojenom kráľovstve a 159,99 EUR v Európe.