Šošovky Snapchat nefungujú – opravte

Jedným z dôvodov, prečo sa Snapchat stal tak populárnym, je jeho ľahké používanie, ale keď funkcia náhle prestane fungovať, frustrácia sa môže vypariťrýchlo, Sme tu, aby sme vám ukázali, ako opraviť populárnu funkciu objektívu Snapchat, ak to nikdy nefunguje.

Samozrejme, keď sa budeme zaoberať jednou z najpopulárnejších aplikácií, aké obchody s mobilnými aplikáciami kedy videli, nastanú dočasné škytavky a chyby. Stovky miliónov používateľov? Zdarma si môžete stiahnuť a používať? S toľko použitia as rovnakým počtom nástrojov, aké má Snapchat teraz, je pochopiteľné, že všetko nebude fungovať správne na 100% času. Zamyslite sa tiež nad tým, na koľkých rôznych zariadeniach bola aplikácia navrhnutá.

Táto dostupnosť je však oveľa viac požehnaním ako záťažou. Aj zariadenia, ktoré majú niekoľko rokov, môžu stále využívať veľkú väčšinu funkcií, ktoré ponúka Snapchat, čo pomáha ľuďom udržiavať trendy a aktuálne informácie o súčasných ponukách sociálnych médií bez toho, aby museli za niekoľko rokov klesať stovky dolárov na nové zariadenie.

Z moderných nových funkcií Šošovky sú jedným z najpopulárnejších ktoré Snapchat kedy pridal. Šošovky hneď vedľa svojho rozsiahleho filtračného systému umožňujú Snapchatterom obliecť si svoje autoportréty a ďalšie fotografie jedinečným a neustále sa meniacim spôsobom. Okrem toho funkcia objektívušikovný, Fotoaparát nielenže používa efekty; doslova používa fotoaparát vášho zariadeniaprečítajte si svoj výraz, spôsobuje prehnané a zábavné zmeny aj tých najatraktívnejších tvárí.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo funkcia objektívu nemusí na vašom mobilnom zariadení fungovať, a my prejdeme niekoľko najbežnejších z nich. Dúfajme, že s nejakým kopaním a malým digitálnym tukom na lakte dokážeme problém diagnostikovať a obnoviť vám všetky vaše obľúbené funkcie Snapchat!

Ako fungujú šošovky

Rovnako ako väčšina čoraz populárnejších funkcií Snapchat, aj objektívy sú takmer rovnako prístupné ako tlačidlo spúšte na fotoaparáte. Pristupujete k nim z rovnakej obrazovky, keď získate všetky ostatné výberové efekty dostupné v aplikácii.

Stačí stlačiť a podržať tvár, ktorá je viditeľná v hľadáčiku fotoaparátu, funkcia objektívu klesne a umožní vám prechádzať dostupnými možnosťami. Šošovky, ktoré máte k dispozícii, sa vždy zmenia; Aplikácia Snapchat otáča menej populárne a staršie šošovky pre novšie, čím zaisťuje, že vždy existuje niečo nové, aby sa obliekali vaše autoportréty a snímky.

Šošovky Snapchat

Od hojdajúcich sa dúh po zmeny tváre je funkcia šošovky takmer rovnako vírusová ako účinky, ktoré ľuďom umožňujú vytvárať, a je ťažké povedať, že v alternatívnych aplikáciách, ktoré sú zábavnejšie ako táto, nájdete konkurenčnú funkciu.

Vďaka tomu nefungujú šošovky

Ale zábava to robí celkom rýchlo, keď vaše šošovky prestanú fungovať. Ešte frustrujúcejším je skutočnosť, že sa majú vyskytnúť fackyrýchly! Môžete sa stretnúť s dokonalou príležitosťou pre selfie, len aby ste zistili, že okamih, ktorý uplynie pri nákupe, keď vaše šošovky z nejakého neobjasneného dôvodu nefungujú.

Existuje dosť dôvodov, prečo sa vám to môže stať, a môže to urobiť veľmi komplikovanú diagnózu. Predtým, ako budeme pokračovať, je potrebné si uvedomiť, že môžeme tento malý hlavolam správne diagnostikovať a vyriešiť.

 • Ty chceš vedieťznačka a model vášho mobilného zariadenia! Technicky zdatní používatelia to môžu recitovať tak rýchlo, ako môžu mať svoje narodeniny, ale nie každý je investovaný do zariadenia, ktoré používajú; Niektorým ľuďom záleží viac na aplikáciách ako na hardvéri, ale pre naše účely uvádzame informácie, ktoré by ste mali vedieť.
 • dostupná pamäť na vašom zariadení je tiež dôležité. Všetci radi zovládame naše telefóny plné aplikácií, ale je tu miesto, kde to môže byťpríliš veľa! Uistite sa, že máte voľný priestor jednotky.
 • knowaktualizovať vo vašom obchode s aplikáciami. Toto je pravdepodobne najjednoduchšie riešenie, ale ak vaša aplikácia nie je aktualizovaná (alebo jasnejšie samotný operačný systém vášho zariadenia), je dôležité vedieť, ako to urobiť.
 • Skontrolujte svoje okolie! Tým myslím, že by ste si mali byť vedomí svojho prostredia. Aby funkcia objektívu fungovala, musíte byť v oblasti, ktorá je dostatočne osvetlená, aby fotoaparát rozpoznal vašu tvár. Ak je príliš veľa tváre skryté klobúkom (alebo maskou), môže to tiež spôsobiť problémy!

Opravte funkciu objektívu Snapchat

Poriadku. Urobili sme prípravné práce, máte potrebné informácie. Poďme diagnostikovať, však?

Je vaše zariadenie príliš staré?

Prvá vec, ktorú dvakrát preveríme, je, či má vaše zariadenie prístup k objektívom. Aj keď väčšina zariadení vydaných v posledných rokoch dokáže bez problémov zvládnuť Snapchat a jeho rôzne funkcie, je tu ohraničovací bod pre funkciu objektívu,

 • Ak ste jedenPoužívatelia systému Androidmusíte sa uistiť, že používate verziu 4,3 alebo novší mobilný operačný systém spoločnosti Google. Ak nie, je čas na aktualizáciu! Viac informácií nižšie.
 • Apple majitelia jednotiek mať trochu viac pozornosti. Nasledujúce jednotky sú bodom vypnutia funkcie objektívu Snapchat. Ak použijete jednu z týchto – alebo lepšie novšiu -, mali by ste mať prístup k šošovkám: iPhone 4S, iPod (5. generácia), iPad 2 a iPad Mini (prvý gen). Ak v jednom z nich používate staršie zariadenie Apple produktových radov, existuje veľká šanca, že vaše zariadenie nemá hardvér potrebný na to, aby ste mohli využívať túto pomerne pokročilú funkciu!

Toto je pomerne jednoduché riešenie, ale ak používate zariadenie, ktoré je na túto funkciu príliš staré, máte šťastie! Niektoré opravy sa vznášajú po celom webe, ktoré zahŕňajú útek z väzenia, ale robím potenciálne riziko poškodenia hardvéru a softvéru, určite ich nemôžem odporučiť.

Máte málo pamäti?

Každé moderné mobilné zariadenie, iOS alebo Android, vám dáva možnosť ovládať využitie pamäte. Môžete vidieť, koľko pamäte vaše aplikácie používajú, a tiež koľko voľného miesta zostáva v pamäti zariadenia. Každá z týchto vecí môže mať za následok, že aplikácie nebudú správne fungovať. Vizuálne náročné aplikácie, ako je Snapchat, sú obzvlášť citlivé na tieto typy problémov, pretože neustále využívanie tokov médií z fotoaparátu a grafiky môže pohltiť pamäť vášho zariadenia, napríklad popcorn.

Tento problém môžete vyriešiť niekoľkými spôsobmi:

 • Najprv prichádza tvrdé, neochotné rozhodnutie; Ak sa váš telefón zaplní z dôvodu veľkého počtu aplikácií, ktoré neustále požadujú vašu pozornosť, je čas niektoré z nich zbaviť. Uvoľnenie miesta na mobilnom zariadení mu môže pomôcť v mnohých smeroch. Ak máte často aplikácie okamžitehaváriev polovici ich použitia môže problém vyriešiť.
 • Je možné, že máte naraz spustených príliš veľa aplikácií. IOS aj Android vám umožňujú zistiť, koľko aplikácií je v súčasnosti na vašom zariadení spustených. Niektoré z nich úplne zatvorte, najmä ak ich práve nepoužívate.

Je váš softvér aktuálny?

Tu je ten veľký. Je vaša aplikácia Snapchat aktuálna? Je operačný systém vášho mobilného zariadenia aktuálny? Ak je odpoveď na ktorúkoľvek z týchto otázok „nie“, narazíte na to priamo. Vo väčšine prípadov sú aktualizácie softvéru ponúkané ako „voliteľné“, ale ak bude vaše zariadenie alebo aplikácie príliš zastarané, začnete sa stretávať s niektorými veľmi závažnými problémami s výkonom.

 • Operačný systém vášho zariadenia je najdôležitejší, takže ak máte k dispozícii nejaké dôležité aktualizácie,Stiahnite a nainštalujte ich, Ak nemáte v úmysle zablokovať zariadenie väzením (riskantné!), Nemusíte mať na pozadí čakajúce aktualizácie.
 • Ďalej: pozrite si obchod s aplikáciami zariadenia. V sekcii „Aktualizácie“ sa bude rozlišovať, či používate systém Android alebo iOS. Ak Snapchat patrí medzi uvedené aplikácie, ktoré majú vydanú novšiu verziu, stiahnite si ju a okamžite ju aktualizujte. Rovnako ako v prípade operačného systému vášho zariadenia neexistuje žiaden skutočný dôvod na to, aby ste sa toho zdržali; opravy a aktualizácie často vykonávajú opravy ťažkopádnych funkcií. Pokiaľ by ste klasifikovali svoju neschopnosť používať šošovky ako „ťažkopádnu funkciu“, môžeme to skúsiť opraviť.

Strieľate v dobrom svetle?

Pretože väčšina z nás sa kvalifikuje iba ako amatérska fotografka (na tom nezáležíakoveľa selfie, ktorých si vzal; odborníci majú odborné znalosti), je veľmi možné, že jednoducho nenasnímate svoje obrázky v prostredí dostatočnom na svetlo, aby fotoaparát mohol používať funkciu objektívu.

Tu je niekoľko tipov na fotografovanie v dobrom svetle:

 • Chráňte priame zdroje svetla z pozadia. Tým sa automaticky stmaví vaša tvár a dokonca aj inteligentné rozpoznanie svetla fotoaparátu zariadenia nemusí byť schopné správne opraviť to, aby šošovky fungovali. Majte svetelné zdroje za fotoaparátom tak, aby bolirozveseliť váš krásny hrnček, skôr ako ho vymývať.
 • Uistite sa, že vaša tvár nie je skrytá! Šošovky Snapchat majú niektoré veľmi solídne schopnosti detekcie tváre, ale ak sa vaša tvár skryje, aby zistila, je celkom zrejmé, že objektív nebude správne aplikovaný. Uistite sa, že celá tvár je v rámčeku a či je váš výraz jasný.
 • Držte fotoaparát pevne. Aj keď sú fotoaparáty súčasných mobilných zariadení fantastické technológie, ich stabilizácia obrazu niekedy nedokáže udržať krok s vašim vlastným pohybom. Ak Snapchat má problém v hľadaní tváre v hľadáčiku, uistite sa, že máte pevnú ruku a či sa nepohybujete.

Vyššie uvedené tipy nie sú len dobrými radami pre amatérskych smartfónov; Tieto znalosti môžete preniesť na všetky fotografie, ktoré prestanete robiť.

Vyššie uvedené sú len problémy, ktoré sa najčastejšie vyskytujú a ktoré bránia používateľom používať šošovky v aplikácii Snapchat. Pretože existuje toľko verzií mobilných operačných systémov, ktoré fungujú na toľkých rôznych typoch zariadení, je prakticky nemožné identifikovať a diagnostikovať akýkoľvek typ problému, s ktorým sa môžete stretnúť. V prípade, že stále zápasíte, skúste odoslať správu o chybe tímu Snapchat. Ak máte vlastnú predstavu o tom, ako opraviť šošovky Snapchat, ktoré nefungujú, zdieľajte ich v sekcii komentárov!