Sony Xperia 5 S technológiou Alpha bola technológia Eye AF uvedená na IFA 2019

Sony Xperia nebude 2, Namiesto toho sa spolo─Źnos┼ą 2A rozhodla spusti┼ą ─Ćal┼íiu telef├│nnu ponuku a zavola┼ą spolo─Źnosti Sony Xperia 5, Hlavn├ę zariadenie pon├║ka elegantn├║, ale kompaktn├║ budovu s usporiadan├şm troch zadn├Żch kamier a nieko─żk├Żch funkci├ş obrazu, zvuku Dolby Atmos a ┼íirokouhlej obrazovky 21: 9 CinemaWide 6,1 palce Full HD + OLED. Pre hr├í─Źov Xperia 5 Dod├íva sa s vylep┼íen├Żmi vylep┼íova─Źmi hier pre lep┼í├ş hern├Ż z├í┼żitok. Uvedenie modelu IFA 2019 sa skuto─Źne stalo a sme radi, ┼że spolo─Źnos┼ą Sony st├íle bojuje.

Rovnako ako spolo─Źnos┼ą LG, aj v oblasti mobiln├Żch telef├│nov zost├íva spolo─Źnos┼ą Sony, aj ke─Ć ─Ź├şsla nie s├║ ziskov├í. Sony Xperia 5 Je to ─Ćal┼íia ┼íanca by┼ą skvel├í, aj ke─Ć je tvar skuto─Źne men┼í├ş. Toto je men┼íie ako Xperia 1, Je tie┼ż ten┼í├ş v porovnan├ş s iPhone XS a Samsung Galaxy S10e

M├┤┼że┼í poveda┼ą Sony Xperia 5 Je to vynikaj├║ci kompaktn├Ż telef├│n. Je dokonca dod├ívan├Ż s ve─żkou obrazovkou 6,1 palce v pomere 21: 9, Tento telef├│n m├í tie┼ż tri nastavenia fotoapar├ítu. Sklad├í sa z rovnakej tele + wide + ultra wide.

Pre fan├║┼íikov fotoapar├ítov Sony v├ís pote┼í├ş, ┼że tento telef├│n obsahuje technol├│giu Sony Alpha a Eye AF. ┼ápecifik├ície a vlastnosti Sony Xperia 5 ─Ćal┼íie s├║ nasleduj├║ce: Corning Gorilla Glass 6, S certifik├ítom IP65 / IP68, re┼żim rozdelenej obrazovky, kovov├Ż r├ím a zvuk Dolby Atmos.

Sony Xperia 5 Je to viac o fotoapar├íte. Technol├│gia Sony Alpha a Eye AF vytv├íra p├┤sobiv├ę v├Żsledky. Je tie┼ż dod├ívan├Ż s BIONZ X pre mobiln├ę zariadenia. Tri fotoapar├íty zah┼Ľ┼łaj├║ 12MP s optickou stabiliz├íciou obrazu SteadyShot, 16 mm objekt├şv pre ┼íirokouhl├ę fotografie a 26 mm teleobjekt├şv a portr├ętov├Ż objekt├şv / 2 mm.

Funkcie Eye AF zah┼Ľ┼łaj├║ automatick├ę zaostrovanie a automatick├ę osvetlenie. To umo┼ż┼łuje AF / AE sledova┼ą a┼ż 10 fps a v├Ą─Ź┼í├ş v├Żpo─Źet AF / AE a┼ż 30 fps. K dispoz├şcii s├║ dva sn├şma─Źe fotodi├│dy, technol├│gia redukcie ┼íumu RAW a Cinema Pro pre sofistikovanej┼íiu celul├írnu kinematografiu.